Ez tahóság volt?

Figyelt kérdés
Tőlünk 4 km-re lakott az ország leg idősebb embere, és majdnem 3 éve halt meg, azóta sincs tudtommal ennyire idős, nyilván valaki most is a legtöbb csak pár évvel fiatalabb gondolom. Volt ott egy 40 évvel fiatalabb néni, de ugye egy 70 éves is jóval több nálam, de ő meg látogatta sűrűn Bélik Kati nénit, még szerencse hogy akkor nem volt covid. De én érdeklődtem nála, és ahelyett hogy azt mondtam volna hogy Zsuzsa néni tessék mondani hogy van a Kati néni, ahelyett köszönés nélkül odamentem és kérdeztem: mi van a Kati nénivel? De anyukám azzal bíztatott hogy menj oda és kérdezd meg hogy él e még? Azért így nem mertem volna de így is bunkónak tartom magam. Tényleg az vagyok?

#illem #Leg idősebb
2021. márc. 3. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
8%
Nem.A tettek számítanak és nem a szavak.Nem az számít milyen szavakkal kérdezted meg,hanem az,hogy érdeklődtél iránta.
2021. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!