Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tahóság kihagyni egy barátnőm...

Tahóság kihagyni egy barátnőm esküvőjét egy fesztivál miatt?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm meghívott az esküvőjére, és az utána lévő "buliba", csakhogy nekem akkor már megvolt a bérletem egy fesztiválra. Úgy gondoltam, kihagyom az utolsó napot az esküvő miatt, csakhogy pont az a nap érdekel a legjobban, és egy olyan barátnőről van szó, akivel nincsenek közös barátaink. Akiket meghívott, abszolút nem ismerem, ha igen, akkor meg csak látásból és nagyon nem szimpatizálunk egymással, szóval egyedül lennék egész este, mint a kisujjam. (Merthogy jelenleg még párkapcsolatom sincs) Ti mit tennétek? Nagy gáz teljesen kihagyni? Az jó megoldás, hogy elmegyek a szertartásra, a polgári és templomi esküvőre is, de utána a vacsorára már nem?
2015. aug. 17. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó mndatoddal meg is válaszoltad
2015. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%

Ha a vacsorát kihagyod, és erről őt is időben értesíted, az nem gáz.

Ha a többit is... az én legjobb barátom munka miatt hagyta ki az esküvőmet, bár fél évvel korábban tudta az időpontot, valahogy derrogált neki úgy alakítania a beosztását - pedig megtehette volna.

Igaz, hogy ő lett volna a tanúm is, és két nappal esküvő előtt sikerült szólnia, hogy nem jön mégsem, de ha sima meghívott lett volna, talán akkor is ugyanaz lett volna a vége: azóta nem láttuk egymást.


Egy fesztivál miatt kihagyni a barátnőd esküvőjét nagy gáz, igen.

2015. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%
A második válaszolóval egyet értek: Gáz! De te döntöd el,a te fontossági sorrended szerint.:)
2015. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha a legjobb barátnőmről lenne szó, akkor én is elvárnám tőle, hogy hagyja ott a fesztivált (egyébként nekem ez egyben nyaralás is, és kocsival 3, vonattal 6 óra az út). Viszont ez a lány nem a legjobb barátnőm, és ő meg kihagyta a diplomaosztómat, mert aznap jött haza egy nyaralásból, pedig a diplomaosztó délután 5-től volt, ő meg délelőtt ért haza... És bár nyilván nem olyan fontos egy diplomaosztó, mint egy esküvő, de nekem nagyon-nagyon sokat jelentett, életem egyik legszebb napja volt.
2015. aug. 17. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is gàz egy fesztivàl miatt legyél ott. Legalàbb pàr óràt és amúgy is nem azokhoz az emberekhez mégy hanem a baràtnődhöz ehez tartsd magad.Meg kezdjél el valakivel beszélgetni vagy vigyél el magaddal valakit pl hugod vagy valakit.
2015. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé nyomós indok kell ahhoz, hogy visszautasíts egy esküvői meghívót. A fesztivál sajna ehhez nem elég nyomós...
2015. aug. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!