Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen családban nőhettek fel...

Milyen családban nőhettek fel azok az (állítólagosan) értelmiségi emberek, akik a régi ismerőseik köszönését nem fogadják?

Figyelt kérdés
Mostanában tapasztalok ilyet a régi ismerőseimtől. Mi bajuk lehet? Miért engedik meg ezt a modortalan viselkedést maguknak?

2021. ápr. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha ezt több irányból tapasztalod, akkor lehet hogy nem mindenki más a hülye...
2021. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

Először is ez nem attól függ, miylen családban nőttek fel, hanem hogy az illető most milyen.

Másodszor - és ebben az esetben ennek van nagyobb jelentősége -, ha mindegyik régi ismerős neked nem köszön, ott veled meg a te viselkedéseddel lehet valami nagyobb gond!

2021. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az lehet a baj, hogy én nem lettem Fidesz-hívő, mint ők. Én nem osztogatom meg a Face-profilomon a Fideszt ajnározó és dicsőítő posztokat. Ezért nem köszönnek. Bár ettől még lehetne köszönni, nem?
2021. ápr. 2. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát a kérdésed meg ez a válaszod alapján tényleg veled van baj!
2021. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem ismernek fel, vagy utólag jöttek rá, hogy nagyon nem bírnak, vagy régen se bírtak, csak egyszerűbb volt jóban lenni, vagy már azt nem szeretik önmagukban akik melletted voltak.


Ha ez nem 1-2 ember reakciója, esélyes, hogy veled van valami baj.

2021. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!