Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » CSak engem zavar baromira...

CSak engem zavar baromira mikor a kedves szülőnek szeme sem rebben, mikor a drága porontya felteszi a cipős lábát az ülésre?

Figyelt kérdés

Gondolok itt kisgyerekre aki felhúzza a lábát, vagy menet közben megfordul az ülésen. BKV-n, étteremben, vonaton.

Én nagyon bunkónak tartom.

Olyan gyerekről beszélek, aki már jár, szóval ugyanabba a kutyaszarba lép, mint bárki más.


2021. ápr. 18. 04:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar. Nem BKVzok, nem járok étterembe és nem is vonatozok.
2021. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2021. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Én napi szinten használom a BKV-t és egyáltalán nem zavar.

Ha felteszi felteszi. Nem attól lesz retkes a BKV, a sok húgyszagú, csöves alkesz aki azokon az üléseken alszik... Ahhoz képest a kisgyerek egy csepp a tengerben. Ezzel együtt kell tudni élni 🤷‍♀️

2021. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
baromi retek az az ules amugy is... plane kisgyerektol szerintem nem elvarhato hogy nyugodtan uljon egesz uton. az sokkal jobban zavarna ha egy felnott ledobja a bakancsat, es csak a budos zoknis labat teszi fel
2021. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem gondoltam volna, hogy ennyi igénytelen ember van itt. Gondolom pont ilyen anyukák/apukák is válaszolnak.


3 ? És? Mert vannak hajléktalanok is akkor már mindegy? Na ez a tipikus magyar mentalitás. Gondolom akkor az sem zavar, ha előtted egy fantás flakont eldobnak az úton, mert tele van már úgyis szeméttel. Szép világlátás, gratulálok.


Igen, egy metró ülés már eleve olyan koszos, hogy egy kutyaszaros, sáros cipő már nem számít. Gondolom ha előttetek felszabadul pár hely, direkt oda is ültök mert tök ugyanaz.

És a gyorséttermekben is koszos az ülés? Ez is normális?


Igen a zoknis láb egészen más. És egy gyerekre simán rá lehet szólni, hogy ne húzza fel a lábát, 4-es komolyan vicc, amit írsz. Mert nem tud nyugton ülni az egyenlő azzal, hogy felteszi a cipős lábát? akkor kapja le róla a szülő. Ilyet is láttam


Érdekes engem is sikerült felnevelnie a szüleimnek és sosem engedték hogy a koszos cipőmet oda tegyem, ahová más a fenekét.


Ez putri szint

2021. ápr. 18. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Na mi a tipikus magyar hozzállás ember?



Valaki nem ért veled egyet egyből leigénytelenezed.

Ha nem tetszik vegyél egy autót.


Aki tömegközlekedik vagy tanul, vagy elbaszta az életét tartja a régi magyar mondás.


Ha már sikerült elecseszni nem kell pattogni hogy hujjujuj felteszi a kisgyerek a lábát az ülésre.


Én is tömegközlekedek és együttélek a dologgal, egyedül az ilyen sok gyökér zavar mint a kérdező aki mindenen háborog.

2021. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Te milyen szinten vagy már? Elcseszte az életét, aki a belvárosban tömegközlekedik? Ez komoly? Te hány éves vagy? 9?


Hujjujuj meg hasonlók? Szerintem te vagy az akinek egy pár görkorcsolyára sem tellik, mert azok ilyen bugyuták.

Remélem legközelebb mikor a bézs nadrágodban leülsz oda, ahol egy cuki kisgyerek is előtted felhúzta a lábát amivel előzőleg végigmászott a csöves-hugyos városon, majd tapsikolni fogsz


Szánalom

2021. ápr. 18. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

A belvárosban is simán lehet közlekedni...


Másrészt nem ülök le, így semmim nem lesz koszos.


A bugyuta megjegyzésedre meg annyit reagálnék, hogy már most az msc-m alatt a mérnöki szakmában országosan elismert személy vagyok, már most van nem egy publikációm is... :D


Óvatosan az előre ítéléssel...

2021. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"egyedül az ilyen sok gyökér zavar mint a kérdező aki mindenen háborog"


Saját kommented minősít téged.

2021. ápr. 18. 18:57
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogynem. Ahogy minden más hasonló dolog (csöves aki odapisál, cigány aki a villamoson szotyizik stb.) is zavar. Oké, a gyerek nem tudja hogy mit szabad, mert gyerek. De a szülő azért van vele, hogy megnevelje, azért szülő.
2021. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!