Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is csak a külföldi...

Szerintetek is csak a külföldiek olyanok, hogy felvesznek fehér zoknit szandállal és hozzá nem illő ruhával?

Figyelt kérdés

Akármikor látok ilyen izlésficamos embert,mindig megállapitom h biztos külföldi. És legtöbbször nem tévedek :D

Komolyan borzalom ahogy fel tudnak öltözni. Pl.multkor egy nőn ilyen lábbeli volt,hozzá virágos szoknya meg hátizsák...no comment...


2010. aug. 24. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát azért a magyarok közötti is találni ilyeneket, szép számmal... (Hatalmas ülőgumó, mázsás combok - fehér csőnadrág, pl.)
2010. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fullteam válasza:
Ilyet énis látok.És télleg szépszámmal külföldiek között :)
2010. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Ez még annyira nem is szörnyű. Tipikusan magyar 'betegség' a középkorú férfiaknál a nadrág+ing+sokzsebes kínai horgászmellény kombó, vagy említhetném a műbőr övtáskát is. Középkorú nőknél meg a térdig érő bő nadrág+blúz+ridikül, ami kritikán aluli.
2010. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten jól tud kinézni, lookbookon egy csomó ilyet látok. Sokkal gázabb, ahogy egynémely magyar leányzó fel tud (sőt, fel mer) öltözni, az jóízlés legkisebb jelét sem mutatva.
2010. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Én mindig úgy vettem észre, hogy a küldöldiek ízlésesen vagy legalábbis visszafogottan, de nem kifogásolhatóan öltöznek.

De a magyarok! Hát a mi népünk nem a jó ízléséről híres...


(Hozzánk sok külföldi vevő is betér...)

2010. aug. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudom nekem az a meglátásom,hogy a külföldiek,ha nálunk vannak,szörnyen trehányul öltözködnek. Nem a divat érdekli őket hanem hogy kényelmes legyen pl.a városnézésre. Ezért veszik fel az általam emlitett ruhákat. De könyörgöm,város nézni lehet más ruhában is,nem? Ami nem csak kényelmes de stilusos,divatos is...csak egy kis érzék kéne hozzá

Persze a magyar ötvenen túli nőket nem is emlitsétek....Brrr...az meg egy másik kaszt

Bő nadrág meg bő póló kistáskával...plusz 30 kg. Borzalmas...mintha nem is nők lennének

2010. aug. 25. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy ilyen "izlésficamos" amerikai nő dobott 20 dollárt egy magyar koldus kalapjába.

Kedves kérdező, mondjuk az illető hölgy 0 pontot érdemelne az öltözködésére, Te viszont a toleranciádra. Nem fontosabb, hogy mit cselekszik, mint az, hogy mit vesz fel?

2011. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fehér zokni plusz szandál kombinációval magyar emberek is élnek. Meg kövér testekre szűk cuccok, a nadrágra ráfolyik az úszógumi, az se előnyös. Meg egyesek azt hiszik, ha 50 évesen 20-nak öltöznek, akkor attól visszaperegnek az évek...

Amitől én nőként rosszul vagyok az a térd alatt véget érő, "lábáztatós" nadrág. Korosztálytól függetlenül viselik. Számomra a nadrág legyen vagy hosszú, vagy short / vagy bermuda /.

2012. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy van-e a magyarnál gázabbul öltöző nép.
2012. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
50-en túli? Hát azért az ízléstelenség nem csak az ő jellemzőjük lehet. Huszonévesek között szoktam látni a +10,20,30 kg a csajon, és ehhez felveszi a cicanacit (többnyire fehéret, vagy valami rikító színűt). Plussz még alacsony is, és dob hozzá egy olyan csizmát, ami lábszárközépnél félbevágja az amúgy is törpe csajt. Azokról már nem beszélek akiknek az a mániájuk hogy a kőműves dekoltázs kilógjon a farmerból... Az aztán marha ízléses. Ezt is csak nagyon kevesek engedhetnék meg maguknak, mert a legtöbb lánynak/nőnek csípő tájékon akad egy s más (kis úszógumi), és amikor az kibuggyan, elég undorító. Szóval nem életkori sajátosság, hogy valaki nem tud az alakjának, a korának, és úgymond a társadalmi elvárásoknak megfelelően öltözködni. A zokni-szandál párosítástól én is eldobom magam, de akiken eddig láttam, azok magyarok voltak. A kedvencem mégis a fehér vagy színes, mintás zokni fekete (vagy akármilyen színű) körömcipővel. Magyar találmány lehet:D Amúgy ha divatos összeállítást vennének fel sem biztos, hogy nem néznének ki viccesen. Akkor ugyanúgy le lennének szólva. Egyébként meg van akinek van nagyobb gondja mint a divat. Nem mindenki hajlandó magára kényszeríteni a tervezők által kitalált aktuális divatot, ez nem is baj szerintem. Ha megnézzük az amcsikat meg az angolokat... Valóban elég sz-rul öltözködnek. Közben pedig valószínűleg sokkal jobb úgy általánosságban a közérzetük mint nekünk.
2012. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!