Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináltok akkor, ha...

Mit csináltok akkor, ha nyilvános WC-t éppen takarítják?

Figyelt kérdés

És tegyük fel ellenkező nemű a takarító személyzet.


Ilyenkor illik elnézést kérni tőle? Vagy csak szó nélkül megfordultok, mikor meglátjátok?



2021. jún. 17. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Megkérem, hogy menjen ki addig.
Bevonulok egy fülkébe.
Végzem a dolgom normálisan, mintha ott se lenne.
Megvárom a mosdó előtt, hogy végezzen a takarítással.
Keresek másik WC-t a közelben.
Egyéb, leírom válaszban.
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
át szoktam menni a nőibe ha pont nincs bent senki.
2021. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kaptam privátban az üzenetet, de az illető azt írta, hogy őt beinvitálta a hölgy. Velem is előfordult már ilyen, ilyenkor bementem és megirányoztam egy fülkét... Ezért kár volt privátot küldeni, mert teljesen ideillő lett volna.
2021. jún. 17. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy várok, vagy bemegyek a mozgássérültbe.
2021. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Megkérdezem bemehetek e.
2021. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Megkérdezem én is hogy mehetek e. Meg köszönök. De ha több wc van egymás mellett és ezeket takarítja egyesével, és nincs is bezárva akkor simán lehet menni, ez csak napközbeni karbantartás. Szerintem nekik is mindegy. Max ebben az esetben külön érdemes odafigyelni hogy ne hugyozd körbe az egészet, bár ez egyébként is alap lenne :D
2021. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MÁR MEGINT?!
2021. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!