Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi időcsúszás tolerálható...

Mennyi időcsúszás tolerálható egy megbeszélt időpontnál pl. foglalós szerződés kötésre ha a vevő kb 100 km ről jön?

Figyelt kérdés
Amennyiben a vevő nem ér oda a megbeszélt időpontra pontosan ,elállnátok a szerződéskötéstől egy csaladi ház előszerződésnél?

2021. júl. 6. 22:42
A kérdező szavazást indított:
Percre pontosan megyek az időpontokra
Általában kisebb csúszásokkal odaérek
Mindig pontatlan vagyok
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értesít a késésről, akkor 20 percnél többet nem szabad várni!
2021. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már mindenki zsebében ott a telefon, késésnél elvárható, hogy felhívjon.
2021. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Ha felhív hogy késik fél órát mert útközben pl építkezés van akkor mennyire elfogadható ? Van esetleg olyan ember aki nem fogad el semmiféle magyarázatot vagy kifogást perc pontosságot követel. Lehet esetleg ez kifogás ha meggondolta magát egy nap alatt vagy jobb vételi ajánlatot kapott valakitől?
2021. júl. 7. 06:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha felhív hogy késik fél órát mert útközben pl építkezés van akkor mennyire elfogadható?"


Nem tehet róla, hogy építkezés / baleset / dugó van. Én is késtem már el emiatt. Fél óra azért szerintem még belefér.

2021. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem megbízható, nem lesz rosszabb a pénze. Úgysem kell később látnotok egymást.
2021. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 A pénze nem lesz rosszabb, de kérdés, más dolgokban mennyire lesz megbízható.

Ilyen távolság mellett számomra inkább az a mérvadó, hogy hogyan reagálja le a késést. Pl. veszi-e a fáradságot, hogy felhívjon, stb.

2023. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!