Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok borravalót adni...

Szoktatok borravalót adni pizzafutárnak?

Figyelt kérdés

A COVID alatt nagyon elszaladtak az ételrendelési árak, ráadásul a mostani ÁFA emelés miatt a kiszállítás díja is több lesz, amit sok pizzéria az ételek árának emelésével akar behozni. Kis túlzással azt lehet mondani, hogy egy pizza rendelés dupla annyiba kerül ma, mint mondjuk másfél éve.


Nekem pl. elég nehezmre esik borravalót adni olyankor, ha két embrnek kb. 5000 Ft-ért lehet ételt rendelni. Adtok persze most is, csak jóval kevesebbet.


Az is érdekes, hogy sok szimpatikus ellenpélda is van, pl. nálunk is van egy étterem, ahol egy menü továbbra is csak 1600 Ft, nekik sokkal szivesebben adom oda azt a 400 Ft-ot, mert nem használják ki, hogy a lezárások miatt hirtelen sok ember kezdett el rendelni.


2021. júl. 28. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, most mar csak erintkezesmentes kiszallitassal rendelek, es ku rva draga amugy is minden.
2021. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Étteremben adtam , mert feketén hajtottak őket és ebből éltek . Nem rendelek semmi ételt , eleve drága továbbá nekem igenytelen pazarló dolog műa villákkal tárolokkal játszani meg mérgező is . A napi több főtt sült étkezés uri huncutság , nincs igény a tetnek ennxi steril dologra , nyerset frisset érdemes nyomni ....
2021. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!