Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért neveznek férfinak 26...

Miért neveznek férfinak 26 évesen amikor még fiatal fiú vagyok csak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 22:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%
10: az a te szociális problémád. Én pl 26 voltam, amikor a lányom született, de ismerek olyat, akinek ennyi idősen már több gyereke volt. 50 éve meg inkább az volt a ritka, akinek nem.
2021. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Úristen
2021. aug. 2. 11:32
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok privátba,mert szülőkkel élek nem fizetek semmit sem és mindig is magamnak való voltam,nem voltak barátaim, barátnőm csak néhány alkalmi szex kapcsolatom milfekkel
2021. aug. 2. 11:33
 14/27 anonim ***** válasza:
Olvassátok el az 5. válaszban belinkelt kérdését. Már nem először hisztizik ez az életképtelen emberke itt. Ja, és állítólag lehet, hogy öngyi lesz, ha szülei meghalnak.
2021. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#10 erre azért ne legyél büszke
2021. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Valaki lehet fizikailag felnőtt 20 év alatt, gyerekes kinézetű 30 év alatt. A fizikai kinézet elég széles skálán értelmezhető.

Ehhez képest valaki lehet 14 éves korában értelmileg és érzelmileg felnőtt, és 80 éves korában is gyerekes. Előbbit koraérettnek nevezzük, utóbbit sajnáljuk, ha ez életvitelében mutatkozik meg. Ezen túl, elég sok ember marad idős korára is lélekben gyerek, ami mindössze annyit jelent, hogy megmarad ugyanolyan nyitottnak, érdeklődőnek, bohémnak akkor is, ha az élet fizikailag megtörte.


A te eseted más, feltehetően (annak a kevésnek alapján, amit elmondtál) kissé elkényeztettek, nem tanítottak meg felnőni (felelősséget vállalni) és úgy maradtál. Amint szüleid öregednek, egyre nehezebb sorsod lesz, ha sürgősen nem állsz a saját lábadra.

Egyébként az öcsémnek 26 éves korára mindhárom gyermeke túljutott a csecsemőkoron, köszöni, azóta is kiválóan megvan, a gyermekei nemkülönben (felnőttként és önállóan). Szemlélet kérdése, ezt ki hogyan ítéli meg. De sajnálni való az, aki szörnyülködik ezen.

2021. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok 18 évesen
2021. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kinezettol is függ

Ismertem egy 26 éves srácot kb 18-nak nézett ki

Ha 50 kg vékony testalkatú vagy vagy ha 120 kg kigyurt testalkatú mert nem mindegy

2021. aug. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez tényleg jó kérdés, hogy miért is neveznek téged férfinak.
2021. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%

Menj el egy dzsungel túrára fél évre, fiúként mész el, férfiként tersz haza

Ha közbe nem halsz meg

2021. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!