Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha megjelen...

Mit szólnál hozzá, ha megjelenne az utcákon egy olyan katonai zenére menetelő szekta, akik a multikat és a liberalizmust éltetik, és a szélsőbal és szélsőjobb fiatalokat neveznék ellenségeiknek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Még egy csapat menetelő idióta, mintha már nem lenne elég."
2013. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Volt ilyen pár hete diák tüntetés néven.
2013. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mert a diákok aztán egy katonai zenére menetelő szekta, amelyik ott sorolta, hogy kiket tekint a társadalomból ellenségnek, mi?


okos vagy fiam, már megint...

2013. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Én pontosan ezt láttam és félelmet keltettek bennem :) Ráadásul kirekesztő volt:)
2013. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Scythian, te sem kaptad meg a retkes pizzát? :D
2013. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kihozta, csak gyökérék nem kapták meg:)
2013. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vadkan01 ***** válasza:
Legalább lenne min nevetni. AHOY
2013. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Most már van min. Ha valaki vadkannak nevezi magát és szlovákul beszél, az nevetséges.
2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vadkan01 ***** válasza:
Jaj szkíta barátom, biztos rossz lehet neked. AHOY
2013. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan eléggé multiellenes vagyok - azzal együtt is, hogy minden diáktüntetésen is kinn voltam (pedig már diák se vagyok). Nem mellesleg, a tandíj(emelés) az pont egy (neo)liberális irányelv szokott lenni; meg az oktatásból való pénzkivonás is az ő mániájuk, mert akkor kevesebb osztalékadót kell fizetniük a májer menedzsereknek.


De kénytelen vagyok a multik javára írni, hogy a szektás rajongást nem igénylik. A munkaerődet azt igen. A szabadidődet és a magánéletedet is olykor. Meg tisztességtelen kedvezményeket az államtól, ofkorz. Meg olcsón tömeggyártott haszontalanságokkal szorítják ki őshonos versenytársaikat. De a katonai zenét meg a szektaszervezést meghagyják a balos és jobbos szésőségeseknek. Rájöttek, hogy nem üzlet.


(Amúgy mit jelent szlovákul az AHOY? :P )

2013. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!