Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi idő teljen el két...

Mennyi idő teljen el két levélváltás között, ami még elfogadható?

Figyelt kérdés
Leszögezem, nem élem az életem a facebookon. Egy családi gyerekkori ismerősöm bejelölt. Mindketten 50 körüliek vagyunk. Írtam neki, megköszöntem, pár sorban kérdeztem, hogy vannak stb. Több mint egy hete, hogy nem válaszol. Nem értem miért nem ír vissza, akkor mi a fenének jelölt be? Látom, hogy fent van, mert tele van az üzenőfalam, amiket megosztott azóta. Nem akartam tőle semmit, egyszerűen csak örültem, ebben a korban az ember egyre jobban örül a régi gyökereknek. Szóval nem értem. Én sem vagyok a chatelés nagy barátja, de szerintem 4-5 nap elég lett volna. Na szóval szerintetek, mennyi idő az ami még nem illetlenség váratni egy ismerőst?
2021. szept. 20. 18:27
 1/3 anonim válasza:
65%
Jeleztem, illetve nem lehet, hogy nincs neki messenger és csak telefonról nyomja?
2021. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt nem tudom, annyit láttam, hogy olvasta. De, mi az összefüggés? Nem értem.
2021. szept. 20. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha közben látod, hogy elérhető és megoszt tartalmakat, az tiszteletlenség. Ha nagyon elfoglalt, akkor is kb. 3 nap az elfogadott, hogy írjon legalább egy kétsoros választ.
2021. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!