Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki egyetemi gólyabálra...

Ciki egyetemi gólyabálra egyedül menni,mármint pár nélkül?

Figyelt kérdés
Van barátom,de külsős és a Covid miatt nem jöhet. Viszont nagyon tetszik a gólyabál témája,mindenképp el szeretnék menni. Félek viszont, hogy egy ilyen formálisabb eseményen kinéznek,ha nem lesz táncpartnerem.

2021. okt. 7. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Ciki,inkább ne is menj!
Tök okés,táncolhatsz egyedül is!
Keress partnert egyetemen belül!
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, tudsz tàncolni egyedül, ott is catalkazokhatsz barátnőidhez, barátkozhatsz emberekkel és táncolj velük. Egy ilyen eseményen elkerülhetetlen hogy beszélgetésbe elegyedj emberekkel, biztos lesz olyan aki felkér.
2021. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,egy kicsit az is bennem van,hogy ha felkérnek,mivan ha mást is akarnak?
2021. okt. 7. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor visszautasítod
2021. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
"mivan ha mást is akarnak?" Atyaég!!!! Eszerint te ugy gondolod, hogy belecsöppentél egy erkölcsi fertöbe, ahol az eröszak az ur, ahol a szende szüzeket addig pofozzák amig mindenkivel nem szexel legalább egyszer? Probáld meg elképzelni, hogy akikkel ott találkozol, ugyanolyan emberek mint te! (Ha ezt nem tudod elképzelni akkor tényleg ne menj el a barátod nélkül!
2021. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

„Eszerint te ugy gondolod, hogy belecsöppentél egy erkölcsi fertöbe“


Ez nem is áll olyan messze az igazságtól… Az elmúlt évek tele voltak gólyatáboros szexualitás központú balhékkal.

2021. okt. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Nem gondolkodok ilyen szélsőségesen,de az tény hogy sajnos a legtöbb részeg huszonéves (tisztelet a kivételnek) napjainkban a táncolást úgy veszi,hogy akkor a utána biztos szex lesz. Nem gondolom hogy ezen emberek 90%-a ne mondaná hogy oké,bocsi ha vissza utasítom, de az a 10% még lehet akadékoskodni fog. Nem kell,hogy eljussanak a megerőszakolásomig, az is szexuális zaklatás ha fogdosnak. Meg ha elkezdenek trágár módon orditani velem pl a táncparkett közepén.

És mivel az általános közvélemény a pont a te kedves megszólalásod tükrözi,valszeg mégcsak feljelentést se tudnék tenni,mert ott is azt mondanák : minek táncoltál vele?

:)

2021. okt. 8. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok öreg (vagy túl naiv), de 4 éve ez bennünk fel sem merült. Nagy társasággal mentünk együtt, az évfolyam 90% nem párral jött. És hidd el, nem annyira formális esemény ez a gólyabál, nekünk a nyitótánc meg az eskü után ugyanolyan buli volt, mint bármelyik másik, csak szépen felöltözve.
2021. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Amúgy meg ha valaki felkér táncolni, tisztázd le, hogy van barátod. Aztán lehet ettől függetlenül is szívesen megtáncoltatnak, és ennyi. Amúgy meg túlgondolod ezt az egészet.
2021. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Nem ciki, nekünk most pénteken volt a gólyabál, nekem sincs párom, egyedül mentem, és mégis jól éreztem magam. Láttam több embereket, akik nem a párjukkal voltak (pl. lányok egy társaságban), senki nem nézett ki senkit, egy ugyanolyan buli volt, meghívott fellépőkkel, koncertekkel


Nálunk amúgy bejöhetett külsős is a bálra, csak drágábban.

2021. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!