Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire ciki egyedül menni...

Mennyire ciki egyedül menni színházakba? Ti jártok egyedül?

Figyelt kérdés
Én imádom a színházat,de nincs olyan barátom aki viszont szereti, így még nem is voltam csak osztályal, szülő nélkül és már azt is zavart érzésnek éreztem.
2020. júl. 25. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is így járok.
2020. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért volna az? Menj nyugodtan.
2020. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én is szoktam egyedül menni.
2020. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően az előadásért megy az ember. Ha az előadás kezdete előtt meg a szünetben nincs kiven beszégletned, attól nem leszel lúzer.
2020. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat☺
2020. júl. 25. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször voltam már egyedül színházban, mint társasággal. Az előadás miatt megy az ember, ahogy moziba is a film miatt. Oda is csomószor egyedül megyek.
2020. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen járok egyedül színházba, még külföldre is. Semmi ciki nincs benne.
2020. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem járok egyedül, de szoktam látni rendszeresen olyanokat, akik egyedül vannak. Szerintem nem ciki. De ha bárki mégis cikinek gondolná, úgysem fogja az arcodba mondani. :D
2020. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!