Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én vagyok egyedül 25 év...

Én vagyok egyedül 25 év feletti szingli nő, aki ráadásul még otthon lakik?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már korábban el kellett volna költöznöm, de az igazság az,hogy a koli után muszáj volt haza költöznöm.

Anyagi gondok miatt. A gond az ,hogy most sem jobb a helyzet de már nem bírok tovább a szüleimmel élni!

Ezt persze tetőzni,hogy még párom sincs.



2019. aug. 17. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
igen te
2019. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze,hogy ne te aztán láthatóan szavahihető vagy
2019. aug. 17. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, más is van így ezzel.


Most jobb?

2019. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem a kérdésedre vársz választ. Ha panaszkodni akarsz, ez nem a legjobb hely erre.

Sokan vannak így, de mégis, ezt kizárólag magad vagy alkalmas megváltoztatni. Nem azonnal, fokozatosan, de hosszú távra kell gondolkodnod. A társkeresés sem egyszerű, azonban ma sokféle klub, lehetőség van ismerkedésre. Ugye sejted, hogy nem a szórakozóhelyekre gondolok.

2019. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen nem panaszkodni akartam csak ki írni magamból

2019. aug. 17. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne higyj neki, hiszen csak 68%-a van.
2019. aug. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ezt persze tetőzni,hogy még párom sincs"


Nem tetõzik az semmit. Egyedül néha könnyebb. Mármint én kijöttem külföldre és nem vagyok kapcsolatban, de tök jól elvagyok. Egyedül viszont nem tudnék lakni, nem engedhetem meg magamnak. Idegenekkel élek, albérletben így csak egy szobát kell fizetnem.

Szóval igen, egyedül nehezebb, de nem muszáj a kapcsolat, hogy önállósodj végre.

Javaslom keress társas albit, vagy vegyetek ki többen egy házat, megoszlanak a költségek.

27F

2019. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

37 vagyok, férfi, és fél laki állapotban vagyok én is, azaz máshol dolgozom, élek, mint a szülők, de a hétvégén náluk vagyok:(.

Nyugi, tervezd meg a jövődet (először kis tervek, majd jöhet a többi), és váltsd valóra! Sikerülni fog.

2019. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőséged albérletet kivenni? Talán javítana a helyzeten, ha elköltöznél.
2019. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
33 vagyok, otthon lakom, párom nincs. Jól kijövök a szüleimmel, nem szeretnék egyedül élni, mert unalmas lenne. És anyagilag is jobb így. Nem igazán érdekel, ki mit mond, nekem jó így.
2019. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!