Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jó ideje külföldön élek, idén...

Jó ideje külföldön élek, idén látogattam haza. Általános jelenség az alábbi vagy csak velem történt meg?

Figyelt kérdés
Jó ideje külföldön élek, idén látogattam haza. Épp a fővárosban sétáltam, a Mátyás templom környékén amikor észrevettem, hogy egy ijfú hölgy (max 22 lehetett) elejtette a tárcáját. Elnézést, elnézést, elejtettél valamit megszólítással felhívtam rá a figyelmét. Ő megfordult, felvette, rámnézett és azt kérdezte mióta is tegeződünk? Csak annyit mondtam neki: szívesen, máskor is. Ekkora divat mostanában ennél a korosztálynál a bunkóság vagy ez csak egyedi eset volt? 34/F
2008. dec. 12. 21:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
93%
A bunkóság kis hazánkban sajnos általános,tisztelet a kivételnek.És valóban nem is korosztályfüggő.
2008. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!