Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek egy tanárról...

Szerintetek egy tanárról bikinis kép, erotikus pózban mennyire fér bele?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egy tanárnő feltesz magáról egy közösségi oldalra olyan képet, ahol enyhén erotikus pózban fekszik egy szál bikiniben. Plusz kissé széttett lábakkal ül. Ezek mennyire elfogadhatóak?
2010. szept. 5. 00:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem tesz fel magáról ilyen képet, se fürdőruhásat, se erotikusat, se lábszéttevőset közösségi oldalra, akármi is a foglalkozása. 16 (később érő típusnál max. 18-19) éves korig elfogadható, mert a lányok addig még idétlenek és a tömegmédia hatása alatt vannak (ami elég silány manapság), ezért elfogadható és érthető, bár szerintem nem jó dolog. De amúgy felnőtt embereknél
2010. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

folytatás:


... de amúgy felnőtt emberek azért vannak fenn közösségi oldalakon, hogy a barátaik, ismerőseik felismerjék őket, ehhez pedig elég 1, max. 2-3 szolid, normális élethelyzetben készült fénykép.


29/n

2010. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút belefér, nem zavar.

Mindenki olyan képet közöl magáról amilyet akar, én leljes mértékben képes vagyok tolerálni, akit ez zavar annak elég begyepesedett a gondolkodásmódja! Ha az én tanárom csinálná ezt, és ezért leszídnák én biztos megvédeném! :))

16/L

2012. júl. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!