Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miként az udvariasabb előre...

Miként az udvariasabb előre engedni a lányokat?

Figyelt kérdés

a) A fiú maga elé engedi a lányt, a lány megy be előbb. A lány nyitja ki az ajtót és megy be, majd a fiúnak megtartja az ajtót.

b) A fiú megy be előbb, megtartja az ajtót a lánynak. Ekkor a lány nagyon közel sétál el a fiú mellkasa mellett.

Melyik az udvariasabb forma és ti hogyan szoktátok?



2021. dec. 14. 00:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Végre, valaki nem a kérdésre válaszolt! Hurrá!
2021. dec. 14. 01:57
 12/18 anonim válasza:
92%

Ha valami oknál fogva a lány van elöl, kinyissa az ajtót, én megtartom, ő elengedi és bemegy.

Ha én vagyok elöl, a lány egyik felemen, az ajtó pedig kifelé, pont ellenkező irányba nyilik, mint amelyiken a lány van, akkor kinyitom neki. Ha egyoldalon lány és ajtó is akkor nem akadályozom.

Ha befelé nyilik, egymás mellett vagyunk, ha én megyek előre, bemegyek, megtartom ajtót, hogy bejöhessen, és én csukom be.

2021. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
13%

Izomból ráqrom az ajtót.

Feministák elérték, hogy leszrd a nőket.

Normál csajszik mehetnek gratulálni nekik.

2021. dec. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

"Ekkor a lány nagyon közel sétál el a fiú mellkasa mellett."

Te valami perverz disznó lehetsz, hogy ezt feltétlen bele kellett írnod.

2021. dec. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez nem perverzió, hanem intimitás, ami ilyen szituációban illetlenség is lehet, mert ezzel könnyen zavarbahozható valaki. Te meg valaki olyan ember lehetsz, aki ész nélkül beleköt mindenkibe.
2021. dec. 14. 12:31
 16/18 A kérdező kommentje:
Aki ennyibe nézi a lányokat, remélem az édesanyját se tartja többre!
2021. dec. 14. 12:32
 17/18 anonim ***** válasza:
93%
A legudvariasabb, ha a fiú előrenyúl, kinyit, de nem ő, hanem a lány megy be előbb, míg a fiú megtartja az ajtót.
2021. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
23%

Nincs udvariaskodás, félrelököm az ajtóból, vagy a fejével nyitom ki.

Amíg nem volt ez a femináci férfiterror, eszembe sem jutott, hogy ne legyek udvarias, előzékeny a nőkkel, de mostmár pusztuljanak az utamból.

2021. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!