Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok,nök miért beszélnek...

Lányok,nök miért beszélnek csúnyán?Nem veszik észre hogy nem áll jól nekik ha csúnyán beszélnek?

Figyelt kérdés
Ma a vonaton egy tölem nem messze ülö lány megkérdezte a barátnöjét,hogy mi a f*szért megy ilyen lassan ez a vonat.Kiábrándító volt.Ahogy ez a csúnya szó elhagyta a száját,nem tetszett már annyira.Normálisnak látszott,de így hogy csúnyán beszélt primitívnek tűnt.Szomorú vagyok.

2021. dec. 17. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Szoktam csúnyán beszélni
Nem szoktam csúnyán beszélni
Csak azok beszélnek csúnyán akiknek nincs szókincsük
39 szavazat
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam csúnyán beszélni.Akkor se ha ideges vagyok.
2021. dec. 17. 23:25
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Férfiba, nőbe is van ilyen. Én is szoktam, ha elkap az idegesség, tudom magamról, kész. Tudom kontrollálni, ismerem azokat a helyzeteket, mikor ennek nincs helye.

Ha téged személy szerint zavar keress olyat, aki nem teszi.

Amúgy ez a "nem áll neki jól" kicsit erős volt. Nem kirakati babák vagyunk, bocsánat. Nem fogok 0/24-ben azon lenni, hogy a körülöttem lévők igényeinek megfeleljek. A nők is emberek, lehetnek idegesek és van akin így jön ki. Nem azt mondom, hogy minden második szava ez legyen, de megesik. Akkor is, ha "nem áll neki jól".

2021. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
Ki nem szarja le?
2021. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
77%
A fszomat már, hogy mindig meg kell felelni...
2021. dec. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan azért, amiért a férfiak is. Egy férfi szájából ugyanúgy kiábrándító a káromkodás, legfeljebb neked nem, mert hozzájuk nem vonzódsz.


Amúgy már nem azért, te kit érdekel, hogy szerinted ez nem áll jól az adott illetőnek vagy hogy szomorú leszel tőle (te jó ég... )?

2021. dec. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Mi a csudáért megy ilyen lassan ez a vonat?Így is megkérdezhette volna a lány,azzal semmi bajom nem lett volna.
2021. dec. 17. 23:48
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted érdekel bárkit, hogy neked kivel és mivel van bajod? Fú, nagyon öntelt vagy.
2021. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
48%

volt ilyen barátnőm 1x.

fiús melója volt, plusz nem volt agyoniskolázva sem, így teljesen alap volt neki az olyan alpári beszéd stílus, hogy még nekem is felugrott a szemöldököm mikor hallottam megnyilvánulni másokkal szemben.

viszont velem sose volt ilyen.

és nem mondtam neki, hogy mennyire tuskónak, primitívnek tekintem ezt a kommunikációs formát, pedig pont ezt a stílust kifigurázva szedtem fel őt is.

gyakorlatig addig cikiztem vele, hogy ma még nem mondott 1 ba zmeget sem, amíg már ő nyitott felém.


amúgy a káromkodást én nem tekintem feltétlen alpáriságnak is.

az alsó osztály béli emberek nyelve egy ugyanolyan nyelv, mintha egy idegen nyelv lenne, ami tanulható, elsajátítható és értelmezhető.

normális esetben ha az adott személyt kivesszük ebből a környezetből és fejlődő képes, ezt az attitűdöt képes levetkőzni, pozitív visszaigazolás hatására.

2021. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Vagy legalább bocsánatot kért volna amiért csúnyán beszélt.Mondtam volna neki semmi baj.
2021. dec. 17. 23:53
 10/35 anonim ***** válasza:
87%
Miért kellett volna bocsánatot kérnie egy idegentől? :D Uramisten, de öntelt vagy! Hadd nyugtassalak meg: senkit nem érdekel, ha bajod van azzal, hogy valaki káromkodott. Miért érdekelne ez bárkit is? :D
2021. dec. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!