Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok,nök miért beszélnek...

Lányok,nök miért beszélnek csúnyán?Nem veszik észre hogy nem áll jól nekik ha csúnyán beszélnek?

Figyelt kérdés
Ma a vonaton egy tölem nem messze ülö lány megkérdezte a barátnöjét,hogy mi a f*szért megy ilyen lassan ez a vonat.Kiábrándító volt.Ahogy ez a csúnya szó elhagyta a száját,nem tetszett már annyira.Normálisnak látszott,de így hogy csúnyán beszélt primitívnek tűnt.Szomorú vagyok.

2021. dec. 17. 23:24
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
90%
Tőled bocsánatot kérnie? :DDD Legközelebb hallgass zenét és nem hallasz meg ilyen förtelmeket egy nő szájából. Sőt, akkor még a férfiak esetleges káromkodását sem hallod, bár erre feltűnően nem reagálsz, hogy az zavar-e téged.
2021. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
Tehát ha egy férfi beszél csúnyán az rendben van, tök okés, de ha egy nő káromkodik, az már taszító?!
2021. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is visszataszító és rettentő primitív ez a beszédforma nőktől és férfiaktól is, viszont azt én sem értem hogy miért kellett volna tőled bocsánatot kérnie, mikor a barátnőjével beszélt. (Aki valószínűsíthetően szintén az ő szintjén van, ugye madarat tolláról.)
2021. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 he84 ***** válasza:
65%
Valójában akár férfi, akár nő az illető, akkor is a káromkodás egyiküknél sem helyes. Nincs ilyen, hogy a nőknek nem áll jól, a férfiaknak oké, ez butság,...
2021. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ez csak azt zavarja, aki egy sznob majom és túl sok ideje van, hogy ilyenekkel tud foglalkozni :)

De most komolyan... Emiatt egy kérdést kellett kiírnod? Ez olyan mintha azt kérdezted volna, miért ilyen, vagy olyan cipő volt raja, hiszen az neked nem tetszik. Ki nem szarja le mi tetszik neked?

2021. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%

Nőként mondom, neked, szoktam csúnyán beszélni, de nyilván csak adott helyzetben és pont nem érdekel ki mit gondol rólam. Ha van a közelben (rokon) gyerek, akkor megpróbálom visszafogni magam. De szerintem mindenkinél van az a pont,amikor nem az jön a nyelvére, hogy "a macska rúgja meg".

És kérdező, nem körülötted forog a világ, szóval szerintem ilyen helyzetben egy idegentől bocsánatkérést várni indokolatlan. Az meg, hogy ennyiből ítélsz meg egy embert, téged minősít.

2021. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%

Ki nem szarja le, hogy téged mi taszít és mi nem? Meg mivel van bajod és mivel nem? Még hogy bocsánatot kellett volna kérnie egy vadidegentől 😂🤦🏻‍♀️ Ez kész.

Ne figyelj oda, ha nem tetszik vagy dugd be szépen a füled, problem solved. Mindenki úgy beszél, ahogy akar. Nem gondolnám, hogy ilyen egetrengető problémát jelent a fen idézett mondat, sok embernek csúszik ki a száján, ettől még nem jelenti, hogy egy alpári suttyó. Rengetegen szoktak néha-néha káromkodni, tedd túl rajta magad.

2021. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%
Hogy egy híres humoristánkat idézzem (pontatlanul): ki az, aki mezítláb belerúg a szék lábába és azt mondja: a teringettét ?!
2021. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem rájöttem a kérdező problémájára. Az illető tetszett neki a vonaton, lehet még meg is fordult a fejében, hogy nyit felé. Az utazás során társított egy elképzelt személyiséget a lányhoz, majd amikor az káromkodott, akkor a kérdező olyan csalódottságot érzett, ami arra sarkallta, hogy egy roppant ellenszenvesen általánosító kérdést tegyen fel itt. Jól mondom?
2021. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
78%

Abban a szent másodpercben leszokok a csúnya beszédről egy ÉLETRE, amint a férfiak sem nyilvánítanak véleményt soha többé semmiről, de pláne a nőkről.


Ezerszer könnyebben viseli a fülem egy nőtől a bazmegezést, mint egy férfitől azt a fütyizörejt, hogy "uhhhuhhhhuhuu miért kell így viselkedni a lányoknak???"

2021. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!