Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok,nök miért beszélnek...

Lányok,nök miért beszélnek csúnyán?Nem veszik észre hogy nem áll jól nekik ha csúnyán beszélnek?

Figyelt kérdés
Ma a vonaton egy tölem nem messze ülö lány megkérdezte a barátnöjét,hogy mi a f*szért megy ilyen lassan ez a vonat.Kiábrándító volt.Ahogy ez a csúnya szó elhagyta a száját,nem tetszett már annyira.Normálisnak látszott,de így hogy csúnyán beszélt primitívnek tűnt.Szomorú vagyok.

2021. dec. 17. 23:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
85%
Jaj 30, hát megválaszolta: nem vele beszéltek, DE (most jön a fordulat) hallotta! Szörnyű tragédia lehetett számára, ha ennyire a szívére vette, csak az ilyen akkor nem tudom miért nem zárja el magát hermetikusan a világ elől, mert bizony ennél sokkal cifrábbakat is lehet hallani az utcán. Nem is értem hogy gondolta ezt a kérdező. Most akkor mindenkinek bocsánatot kell kérni őfelségétől minden olyan dologért, amit NEM NEKED mond, de te hallod és bántja a füled? Parádé. Nem hozzád beszélt, innentől téma lezárva. Nem gondolod komolyan, hogy majd minden jött-menttől bocsánatot kér az ember, csak mert neki éppen nem tetszik valami. Egyéni szoc.problémád.
2021. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az utca más,a vonat egy zárt tér.Az is a baj,hogy sok videóban is káromkodnak az interneten,sokan még nevetnek is rajta.A káromkodás nem menő.
2021. dec. 18. 11:47
 33/35 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nem más kérdező. Fogd már végre fel, hogy minden ember úgy beszél, ahogy csak akar. Nem tartozik neked sem elszámolnivalóval, sem bocsánatkéréssel, sem mással.

Az meg a lőtéri döglött kutyát sem érdekli, hogy szerinted a “káromkodás nem menő”. Elmondjuk még egyszer, hátha sikerük felfogni: egyéni szociális problémád. Mást nem zavar.

Szerintem tudod mi a nem menő? Belepofázni más életébe és abba, hol, hogyan beszéljen. Kinek képzeled magad?

Amúgy honnan tudod a neten hányan nevetnek rajta, ha számodra kb főben járó bűn káromkodni? Minek nézel akkor ilyen tartalmú videókat?

2021. dec. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
81%
Számomra az a kiábrándító, hogy szerinted létező status quo az, hogy idegen lányok neked kell, hogy megfeleljenek.
2021. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 he84 ***** válasza:
34%
Azért nem kéne eltúlozni és leordítani a kérdezőt emiatt. Legalább olyan nem szép dolog káromkodni, mint amennyire más idegeneket így leszólni, csak mert valami neki nem tetszik. Amit itt valaki mondott, hogy másokat nem zavar a káromkodás, ez csak egy általánosítás, mert igenis vannak még olyan emberek, akiket szintén zavar, csak legfeljebb nem teszik szóvá. Tapasztalatból is mondom, meg engem is zavar, legyen akár férfi, akár nő az illető, akár tini, akár gyerek, akár idős.
2022. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!