Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúként ha uszodába mész...

Fiúként ha uszodába mész hogyan csinálod? A fürdőruhát otthon felveszed? Az öltözőben veszed fel, de szakaszosan levetkőzve? Az öltözőben meztelenre vetkőzöl, és úgy felveszed fel a fürdőruhát?

Figyelt kérdés
Uszoda, fürdőruha, meztelen

2022. jan. 19. 13:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért van az öltöző, hogy ott nyugodtan átöltözhess, meztelen lehess. Én mindig ott veszem fel a fürdőgatyát, ugyanúgy ha élményfürdőbe megyek.


A szakaszos levetkőzéssel nem tudom mire gondolsz, de én levetkőzök teljesen és úgy veszem fel a gyatyát.


Az élményfürdőkben én azt tapasztaltam, hogy a legtöbb férfi ( ha van külön férfi öltöző) akkor levetkőznek meztelenre és úgy veszik fel az úszónacit. De olyan is volt, hogy férfi-női öltöző volt (természetesen kabinokkal) és többen is ott közvetlen a szekrény mellett vetkőztek le.


Ne parázz ezen, mindenkinek ugyanaz lóg a két lába között, nem fognak beszólni vagy kinevetni!

2022. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Levetkőzök teljesen, aztán fel a gatya. Az osztályomat elnézve, meg a fele törülközővel takargatja magát közben.
2022. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Ott öltözök át. Sőt, zuhanyozni is szoktam ott.
2022. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező úszás keretében járunk

Páran köztük én is leveszünk minden ruhát majd úgy fel a fürdőnaci

És úszás után meztelen zuhanyzunk

De a legtöbben szégyenlősek és sorba állnak a wc fülkénél átöltözni

2022. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Az öltözőben veszem fel az úszógatyát. Hogy hogyan vetkőzöm le, őszintén megmondom, nem emlékszem.
2022. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Domi 2000 ***** válasza:
100%
Öltözőben nyugodtan levetközhetek meztelenre és felveszem a fürdőruhát. Zuhanyozás után meztelen megyek vissza a szekrényemig és ott öltözöm. Szerintem természetellenes ha valaki túlzottan bújkál ezzel.
2022. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Meztelenre vetkőzöm le, majd úgy húzom fel a fürdőgatyát. Osztálytársaim többsége törölközőt teker maga köré és úgy küzdenek azzal hogy ne lássuk meg a farkukat.
2022. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mikor hogy. Is-is.
2022. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!