Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vajon csak nálam veri ki a...

Vajon csak nálam veri ki a biztit az alábbi eset?

Figyelt kérdés

Ikeában állunk sorban bnőmmel hot-dog árusnál. Többen is álltunk. Erre mögöttünk egy nő előreküldi a kb 6-7 éves gyerekét, h menjen csak előre, nem fogják kivárni a sort, így mondja a gyereknek ,h "nem kell kivárnod a sort, menj csak és kérj egy fagyit, a bácsi előre enged szívesen" stb...


Persze a sorban állók többsége kussolt sőt volt aki mosolygott, h jajj de gyere csak, a kiszolgálócsaj is, stb. Milyen gyerek lesz ez 5-7 év múlva? az ilyen lesz aki majd félrelök minden más gyereket, h neki elsőbbsége van mindenben. (amúgy tudom én is megkérdezném a ti helyetekben, de speciel nem nem cigók voltak)


2010. szept. 12. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Pofátlanság. Utálom, mikor valaki visszaél azzal, hogy gyereke van. És mi van, ha a többi sorbanállót pedig otthon várja a gyereke?
2010. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szólnék, bár zavarna.

Azért nem szólnék, mert (ilyen a magyar mentalitás) még én lennék a bunkó.

Az anyuka megkérdezhette volna az előtte lévőket, hisz ez a minimum.

2010. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Nálad.

Az IKEA arra van, hogy bútort vegyél, nem arra hogy ott hot-dogozz!


Ha bútort akarsz menj az Ikeába, ha hotdogot, akkor meg a hotdogoshoz!


Láma!

2010. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írta volna, hogy épp a pénztárnál állt sorban, mert befejezte a bútorvásárlást, akkor más lenne a helyzet? Te tök hülye vagy.
2010. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
19:07 istenem! ritkán látni ennyire jordánt látni mint te vagy.
2010. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
19:07 téged az állatkertben kéne mutogatni!
2010. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Ez... pofátlanság?
2010. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
én szívesen előre engedtem volna a gyereket, ha a nő megkérdezi, meg sztem a többiek is.
2010. szept. 12. 21:00
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
A tolakodás bunkó dolog, akár gyerek, akár felnőtt csinálja. Egyébként szerintem hülyeség a bútorházakba, meg a hipermarketekbe külön kajáldát tenni a vásárlótér teületén belül.
2010. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Azért én jót röhögtem a saját hozzászólásomon:).

De lehet egyeseknek nem jött le a poén.


Ja, nagyon jordán volt:D.

2010. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!