Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség a jegygyűrű mellé...

Illetlenség a jegygyűrű mellé másik gyűrűt húzni? (Kivételes esetben?)

Figyelt kérdés

Sztori: túrázni mentünk párommal, egy családtagjával és a rokona pár ismerősével. Rajtam volt a jegygyűrűm.


Párom túracipőjében viszont felbukkant a másik fontos gyűrűm: 16. születésnapomra kaptam édesanyámtól, én választottam ki, tehát nagyon fontos nekem.


Mivel elég szétszórt vagyok (lásd: potyautas gyűrű, amit nagy eséllyel én sodortam le a cipőbe) ezért nem akartam kiadni a kezemből, sehova. Se zsebbe, se lezárt üres kajásdobozba, sehova. Otthon még el lehet hagyni egy gyűrűt, meglesz, erdőben már kizárt.


De sajnos a vastag ujjaimra már nem fért rá, ezért kénytelen voltam a gyűrűsre húzni, mert arról még le tudom szedni.


Párom (tudja jól, hogy honnan, kitől van a gyűrű) meg bedühödött, hogy ez mekkora tiszteletlenség, hogy tehettem, satöbbi...


Igaza van, tiszteletlen voltam?


2022. márc. 15. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, buta hiszti a részéről.

Vissza kéne adni neki a jegygyűrűt, ha ezen így kiakad.

2022. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy hozzámenj az ilyenhez!!! Mi lesz később, valódi probléma esetén, véresre ver? Semmi oka nem volt kiabálni vagy felháborodni, nem az exed gyűrűje, hanem anyukád ajándéka, ráadásul vészhelyzetben vetted fel így, amit gondolom elmondtál neki. Én is visszaadnám azt a jeggyűrűt! Ki fogja szívni a véredet is, sehova nem mehetsz majd, ha neki nem tetszik és verni is fog érte..
2022. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Jajj, úgy kiakadtam, hogy írni se tudok! :D
2022. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%
Ez a faszi egy zsarnok.
2022. márc. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Beindult a femináci kommandó...

Ha egy pillanatra nem nézel oda, azt veszed majd észre, hogy már meg is erőszakolt...


Írom úgy, hogy én vagyok az 1. válaszoló

2022. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!