Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ebéd után ha van lehetőség...

Ebéd után ha van lehetőség vízzel megmosni a szánk szélét és törölközővel megtörölni, ti így csinálnátok, vagy marad csak a szalvétával megtörlés?

Figyelt kérdés
Előbbi megoldás környezettudatosabb, de nem nem tudom, mennyire illik.

2022. márc. 25. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd közben - nem csak utána, hanem jópár alkalommal közben is, ha kell - , az asztalnál csak a szalvéta jöhet szóba - ha környezettudatos akarsz lenni, akkor textilszalvétát használsz, utána meg kimosod.

Ebéd után meg megmosom a szám a fürdöszobában.

A két dolog egymástól független, és nem is ugyanarra való.

2022. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Ebéd után nem elég csak szalvétával megtörölni?
2022. márc. 25. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert valamennyi kajamaradék azért csak marad rajta.
2022. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez esetben már egyszerűbb a végén csak megmosni, szalvétát nem is kell hazsnálni.
2022. márc. 25. 19:20
 5/14 anonim ***** válasza:
De kell, hogy közben ne úgy nézz ki, mint egy malac, ez a normális evéshez hozzátartozik.
2022. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Közben használhatom többször is ugyanazt a szalvétát?

A legvégén elég vízzel megmosni (szalvétát nem használni ekkor)?

2022. márc. 25. 22:10
 7/14 anonim ***** válasza:
Evés közben, meg a végén az asztalnál a szalvétet használod, miután felálsz az asztaltól, elmégy kezet meg szájat mosni
2022. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem, hogy textilszalvétából kétféle is van. Egyik a nagy méretű ölbe teendő ( https://www.youtube.com/watch?v=8g4KiornIpA), a másik a normál méretű [link]


A textilből készültek többször használatosak, de az eldobható papírszalvétát is lehet többször használni egy étkezés alatt? Tehát használat után leteszem a tányér mellé, majd ha kicsivel később megint meg szeretném törölni a szám, akkor megfogom megint ugyanazt a szalvétát, majd megint visszateszem. Ez így jó, vagy mindig egy-egy új papírszalvétát kell vennem minden törléshez?

2022. márc. 25. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs, de most vagy hülyéskedsz és szivatod az embereket a kérdéseiddel vagy óvodás szinten állsz!
2022. márc. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos tényleg nem vagyok biztos ezekben... :(
2022. márc. 26. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!