Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted nem komfortfokozat...

Szerinted nem komfortfokozat hiánya a 21. századi, sportlétesítményekbe, uszodákba edzőtermekbe a közös meztelen tusolás?

Figyelt kérdés
zuhanyozás, tusolás, meztelen

2022. ápr. 5. 01:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
31%

Itt is próbálom magam a tuskókhoz szoktatni már évek óta, de nem működik.

Esetleg még ott az opció, hogy nem más mondja meg, hogy ki előtt kell szégyenlősnek lennem, de az sem működik, mert az ember lételeme más életébe beleugatni.

2022. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%
En nem mondtam meg hogy ki előtt legyen szégyenlős, csak leírtam, hogy nincs oka szégyenlősködni. Meg közöltem, hogy ha gatyába zuhanyzik, akkor nagy eséllyel kinevetik.
2022. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%

Én ugyan úgy nőknek és férfiaknak egyaránt megmondom, hogy mit gondolok.

A saját nemed előtti szégyenlősködss, teljes mértékben fölösleges.

Legyen bármennyi idős is egy ember, a fiúk egymás előtt, és a lányok egymás előtt ne legyenek szégyenlősek.

Szerintem annak kéne a természetesnek lennie minden embernél, ha senki előtt nem szégyenli amilye van, de legalább azok előtt ne, akinek ugyan az van a lába között.

2022. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hozzászólók milyen korosztályhoz tartoztok?
2022. ápr. 7. 18:24
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
2 es 8 as és 13 as válaszoló vagyok. 23 éves srác vagyok.
2022. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván a komfortot mindig lehetne fokozni, és mint egy hotelszobánál, itt is lehetne mindenkinek külön öltözőszobája saját wc-vel és zuhanyzóval. Ezt aki igénybe venné, nyilván meg is kéne fizetnie.

Mindenki abban zuhanyzik, amiben akar, lehet gatyában is. Ha mások ezen röhögnek, az az ő bajuk.

Ha meg nem akarsz, nem nézel oda másokra, akik meztelenek.

2022. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem miért kell szégyenlősködni egymás előtt

13-18 éves koromig rendszeresen jártam úszni ott mindenki meztelen zuhanyzott és senki sem szégyenlősködött pedig az uszodában minden korosztály megfordult.

Évekig voltam kolis ott is közös zuhanyzó volt

3-an 4-en voltunk egy szobába ott senki se csinált ügyet egy átöltözésből, reggeli boxer cseréből


Én nem értem huszonévesként hogy néha látok harminc év körülieket is takargatni maguk az uszodában

2022. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%

Ne ti döntsétek már el, hogy más szégyenlős-e, vagy sem. Ha lenne zuhanyfüggöny, akkor aki szégyenlős, nyugodtan behúzhatná, aki meg nem szégyenlős, az meg nem húzná be. Nem tudom, ez miért fájna nektek.


Tapasztalatom szerint egyébként sokan, akik azt hangoztatják, hogy "Jaaaj, hát nem kell szégyenlősködni", na azok pont azok, akik ilyen helyeken bunkó módon direkt feltűnően és sokáig mutogatják a farkukat, vagy bámulják másokét, amivel még olyanokat is jól felidegesítenek, mint én, aki alapból nem vagyok szégyenlős.

2022. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%

Mindenhova a közös tusoló szobát hoznám be ide magyarországra.

Válaszfal és függöny nélkül.

Akkor szerintem nem lennének szégyenlős emberek.

Én pl. Voltam gyerekekkel edzőtáborban, én 18 éves voltam, ők kissebbek. 13 éves volt a legkissebb és voltunk 8 an.

Mindenki megvárt mindenkit a tusolással full meztelenül, és közösen öltöztünk föl.

Egy zuhany rész volt csak, és függöny nélkül.

Szerintem az ilyen társadalom, ahol nyitott az ember és nem szégyenlős, mindenhol máshol is jobban megállja a helyét.

Én nem voltam kicsi ként se szégyenlős, de mégse mutattam magam annyira sok embernek meztelenül.

Ma már bárkivel a saját nememen belül, képes vagyok meztelenül lenni.

Ennek kéne lennie a normálisnak.

2022. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

Én hozzátenném hogy amit sokan annak gondolnak hogy mutogatja magát valószínűleg ő meg nem is gondol erre

Pl aki koliba öltözött nap mint nap mások előtt meg tesi után zuhanyzott 30 másik ember előtt annak olyan természetes hogy a szekrény meg a zuhanyzó közti 2 méterre nem csavarja magát törölközőbe nyilván az extra szégyenlős meg másképp fogja fel

2022. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!