Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted nem komfortfokozat...

Szerinted nem komfortfokozat hiánya a 21. századi, sportlétesítményekbe, uszodákba edzőtermekbe a közös meztelen tusolás?

Figyelt kérdés
zuhanyozás, tusolás, meztelen

2022. ápr. 5. 01:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

#19 és 20-al teljesen egyet értek!


Sajnos a mai világban, ha meztelenül zuhanyzol le, akkor már beszólogatnak, "hogy mivan bu*i vagy?" meg "mit lóbálod a far*ad?"


Egyszer az évfolyamunk elment kirándulni, és a szálláson az egyik évfolyamtársam fürdés után már nem vett fel pólót, csak nadrágot. Aztán kapta, hogy "mit mutogatod a kockahasad" meg "mit meztelenkedsz?" Mondjuk őt hidegen hagyta, de akkor is szar érzés. Pedig szerintem ha egy férfin nincs póló az azért annyira nem nagy dolog. És még ezért is beszólogattak.


Meg amúgy szerintem sokkal több és jobb emberi kapcsolatok is ki tudnának alakulni. Manapság a legtöbb fiatal bele van bújva a telefonjába és nincs semmi haverkodás...

2022. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

A) A komfortérzethez, ill. hiányához legalább annyira hozzátartozik, hogy a legtöbb uszodában, fürdőben kicsi a hely az öltözőben. Ha a melletted lévő szekrény használója veled egy időben öltözik/vetkőzik, nem nagyon tudsz kipakolni.

B) Nem értem, miért gondolja majdnem mindenki, hogy ha ő szégyenlős, akkor mindenkinek annak kell lennie, vagy az ellentéte. Az ellentétnél NEM a mutogatásra gondolok.

2022. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
81%

21

a mai tizenévesek ilyen szempontból egy teljes katasztrófa. jóformán alig látok kivételt.

mi még jó poénnak tartottuk a közös tusolást, tusfürdővel fociztunk stb (nyilván ruha nélkül), de a mostani 14-20 évesektől meg megkapom h ők aztán tuti nem tusolnak le más előtt, mert nem engedik h a haverjuk meglássa a farkát. na azért itt már gondok vannak agyban ...

(nem, nem rákényszerítés, hanem egyszerű pszichés zavar, amelynek okát szakemberrel kellene feltárni)

2022. ápr. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

23

Mi is fociztunk tusfürdővel mi is jó poénnak tartottuk

Az meztelenség természetes volt ráadásul a csoportos öltöző elég szűk volt és vegyesen hatodikostól kezdve 12-edikesig is előfordultak

Ma meg már a tini fiúk attól frászt kapnak hogy az úszónadrágban látszik a csomagjuk hogy férfiak

2022. ápr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
igen, hát nem tudom, mi lesz itt 10 év múlva ... nekem si volt,amelyik azt mondta, h a tusolás "MÁR OLYAN INTIM DOLOG, MINTHA RÁNYITNA VALAKI WC-ZÉS KÖZBEN", és ő nem bírná elviselni a szégyent, ha bárki meglátná. inkább megy haza tusolás nélkül vagy jobb esetben nadrágban tusolva, utána szigorúan törölköző alatt öltözve, vagy ha ez nem megy, akkor a vizes nadrágra képes rávenni a farmert akár télen is, merthogy ez annyira intim ... erre tényleg nem lehet mit mondani. vannak bajok rendesen.
2022. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem teljesen jó tapasztalataim vannak, mondjuk olyan gyerekekkel akik edzésen vannak.

Ők témában is, simán beszélgetnek ilyenről, meg át is öltöznek egymás, illetve előttem is.

23 évesen, edzőként. Pozitív tapasztalatom van, legalább is a gyerekekkel, a felnőttekkel pedig edzőtáborban.

Nekem nagyon negatív tapasztalatom nincs ilyen téren.

2022. ápr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
Hüledeztek itten, hogy húha, vki fürdőgatyában zuhanyzik, miközben az emberek 80%-a életében uszodában nem járt, nemhogy zuhanyzókban meztelenkedjen. Jó reggelt! Nézzetek már szét, a fele ember a cipőjét meg a hosszú gatyáját se meri levenni egész nyáron, mert meglátják a lábát neki. Hát 10-ből 7-en egy piszoárba nem mernek beállni télikabátban, pedig ott vannak az elválasztó faldarabok is.
2022. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

27

oké, igen, én is látom, na de megh tudod mondani nekem ennek az okát is??? és nem piszkálódásból, hanem témnyleg érdekelne, mert nekem felfoghatatlan.

én is beszéltem 19 éves sráccal, és konkrétan ledöbbent azon, h ő edzés után tusoljon másokkal, és inkább ott hagyta a sportot. huh megvallom, nem igen jutok szóhoz.


de tényleg megköszönném a tájékoztatásodat!!

2022. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
21: Mert irigyelt ék a kockahasát, meg a sexyn kidolgozott testét.
2022. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
*irigyelték
2022. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!