Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért költözik...

Szerintetek miért költözik valaki társasházba, ha csak a saját maga dolga érdekli?

Figyelt kérdés
Értem, hogy panellakásban szegény és/vagy tudatlan emberek laknak manapság. Megértem, hogy mindenki családi házban akar lakni. Nincs baj a zajongással sem, de a közvetlen szomszédnak kell szólni minden irányból és probléma megoldva. Tudom, hogy mindenért úgy kell szólni, mert az emberek többsége nem hozzáértő, át sem lát dolgokat. Viszont azért néha jó lenne leülni és gondolkozni is. Mondjuk mikor bambulnak a TV előtt, akkor lehetne tervezni is.
2022. máj. 4. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok sem a szomszéd a hülye tipikus esete.
2022. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mi van?
2022. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter! Kora reggeli provokatív troll.
2022. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 : Az az időszak a jó, amíg eljut a tudatodig és megérted. :)
2022. máj. 4. 17:18
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 : Mi van, vigyem az értelmező szótárat? :) A másik kettő érti, csak érzékeny a lelkük és megsértődtek. Neked viszont az sem esik le, hogy miről van szó! :D
2022. máj. 5. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs pénze kertes házat venni, vagy tanyát.
2022. júl. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!