Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A válaszadásra van valamilyen...

A válaszadásra van valamilyen etikett ebben az esetben? (Whatsapp)

Figyelt kérdés

Hétvégi programot beszéltem meg egy férfival (akivel ki tudja hányadán állunk, de egyikőnk sem tett semmilyen lépést a másik felé, tehát csak "barátságosan" kommunikálunk, én pedig nem akarok kezdeményezni), miután ma már találkoztunk, délután megerősítette, hogy mikor ér majd rá, én pedig visszaírtam, hogy megfelel nekem is, remélem jó idő lesz, és akkor vasárnap találkozunk.


Utána sokáig nem írt (nem is muszáj), de végül este f9-kor írta, hogy ő is reméli (mármint hogy szép idő lesz) és szép estét kívánt.

De akkor épp moziban voltam, ki volt kapcsolva a telefonom, és csak 11 körül néztem meg az üzenetet.


Nyilván ilyen későn már nem akartam válaszolni, viszont válasz nélkül hagyni, hogy szép estét kívánt, az is béna, nem akarok bunkó lenni.

De holnap mégsem írhatom, hogy ja köszi, és amúgy szép napot.

Magyarázkodni, hogy ki volt kapcsolva a telefonom, az is béna, meg minek.

A whatsapp nyilván abból a szempontból fontos, hogy fogja látni, hogy elolvastam, mégsem írok rá semmit.


2022. jún. 22. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Én így utólag már nem válaszolnék erre, mert minek. Nem voltatok beszélgetésben, mikor írta, utólag láttad, kész.
2022. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!