Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A pasik miért kapják fel a...

A pasik miért kapják fel a vizet ha egy nő szert költeni? Miért nézi sok pasi rossz szemmel ha egy nő igyekszik igényes lenni? Szereti a jó helyeket. Jó cuccokat stb?

Figyelt kérdés
Én pont nem vagyok ilyen helyzetben ..kíváncsi vagyok más barátnőim miért tapasztalják ezt?
2010. szept. 23. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nő a saját pénzét költi, azzal nincs semmi baj :) Viszont ha a pasija, vagy a szülei pénzével tesz hasonlókat, az... szóval érted. Az én pénzemet jobb szeretem saját magam elkölteni.
2010. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nálunk mi a saját pénzünket költöm de a párom pl nem irígy..ő sosem volt ilyen kicsinyes .örül neki ha én örülök..szóval nekem ez furcsa felfogás...persze nem költök órba szájba baromságokra..csak úgy normális szinten
2010. szept. 23. 16:49
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert sokan hajlamosak összekeverni az igényességet a divatossal és a márkással. Ez utóbbiak is lehetnek ugyanis sz*rok és rondák annak ellenére, hogy rohadt drágák, de mégis sokan megveszik, mert "trendi". Miközben turkálókból is lehet olyan príma darabokat halászni fillérekért, hogy csak na. Ugyanígy, a puccos étteremnek is lehet sz*r kajája, és a nem túl csicsásnak is isteni finom.


Csak sokan erre már nem figyelnek oda, hanem csak mennek a külsőségek után, és szórják a pénzt a semmibe. Na, ez tényleg marhára dühítő.

2010. szept. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja hát az gáz.de az szetm magának okoz kárt...én is járok turikba de ,piacra is meg persze boltokba..
2010. szept. 23. 16:57
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem mindegy, hogy mit jelent az, hogy "igényesnek lenni". Addig nincs baj, amíg a nő a saját pénzén vásárol havonta nemtudommilyen kozmetikumokat, jár ide-oda-amoda, vásárol annyi ruhát, aminek a fele bele sem fér már a szekrénybe, aztán két hónap múlva máris vérnyog, hogy "nincs egy göncöm, amit felvehetnék".

Akkor van baj, ha a pasi pénzén akar "igényes" lenni.

Azt gondolom, hogy a számító, haszonleső csajokat nagyon jól ki lehet szűrni, ha korábban nem volt "igényes" - mert mondjuk nem volt miből -, amikor pedig összejön a pasival, hirtelen elvárja, hogy a város legdrágább éttermébe hurcolja hetente a pasi.

Egyébként meg nem értem, hogy egyesek miért "szeretnek költeni". Az egy dolog, hogy megveszem azokat a dolgokat, amik a mindennapi túlélésemhez szükségek: a rezsi, hitel, stb. befizetése után kaját, ruhát, kozmetikumot. De azt már a modern világ agymosásának tartom, hogy a nők akkor is "shoppingolni" járnak, ha egyébként nincs szükségük új ruhára, vagy akármire. A fogyasztói társadalom a buta embereket ráneveleli arra, hogy havonta dobják ki az egyébként teljesen jó és használható cuccaikat, és vegyenek helyette újat, ami "divatos". A divat is pont azért létezik, mert kiválóan növeli a fogyasztást...


Szóval ha egy nő okosan költ, és nem hülyeségekre költi a pénzt - ami ugye a sajátja -, az oké. Ha viszont a pasi pénzén akar felesleges hülyeségeket venni, az jogosan váltja ki a pasi ellenszenvét. Én sem maradnék olyan nővel, aki az "igényessége" miatt elvárja, hogy fizessem neki az újabbnál újabb gönceit, sminkjét, szolibérletét, fitnessterem-bérletét, satöbbijét.

2010. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nő szeret költeni, mindegy, mire. ez amolyan gyűjtögetésforma. De a helyesírásod, ne haragudj, rémes! Alig bírtam kihámozni, mit akarsz közölni. Máskor használj vesszőket is.
2010. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát mert jó buli költeni..de nekem a pasim is szert..meg tanítottam:D ő is szereti pl a szép igényes órákat stb..együtt szoktunk menni ilyen körutakra..:)ja és azt is szereti ha szépen igényesen öltözöm.és el is várja...
2010. szept. 23. 17:11
 8/18 A kérdező kommentje:
nekem jó igy:)
2010. szept. 23. 17:12
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"ő is szereti pl a szép igényes órákat stb..együtt szoktunk menni ilyen körutakra."


Gratulálok, ha nincs jobb dolgotok szabadidőtökben, mint egy bevásárló-központban bámulni az ékszerboltok kirakatát. Ez nem igényesség, hanem butaság.

2010. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem bevásárló központban külföldön..De közben bámuljuk a tenEgert is stb...:)
2010. szept. 23. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!