Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meddig igényes valaki és...

Meddig igényes valaki és mikortól finnyás?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem egyfolytában azt mondja rám, hogy finnyás vagyok, én viszont őt tartom igénytelennek.

Hol van a határ a finnyásság és igénytelenség között?


2011. aug. 28. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a finnyásság és igényesség között.
2011. aug. 28. 19:05
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán részletezhetnéd a körülményeket, hogy miért mondja rád, hogy finnyás. Talán.
2011. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyszerűen ezt mondja.

Én igénytelennek tartom, mert mindig koszosak az evőeszközök náluk, ő finnyásnak engem, mert így elmosom őket, mielőtt használom őket. Aztán szerinte az is gáz, hogy nem iszok utána a pohárból, de nem is fogok, amikor tudom, hogy nem az erőssége a fogmosás. Egyébként van 2-3 ember, aki után eszek/iszok+a kutyánk, de mindenki után nem fogok.

Aztán nem ülök rá nagyon máshol a wc-re, csak itthon, persze van 1-2 hely, ahol végszükség esetén ezt is megteszem. Ja, meg kádban sem nagyon vagyok hajlandó máshol fürödni, tusolni szoktam.

2011. aug. 28. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Amiket leírál,szintén így csinálom,de ezek ellére nem vagyok finnyás.Nem iszok más után,max a párom után,Nem eszem más evőeszközével,nem ülök le a WC idegen helyen,stb.
2011. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te a kutyád után iszol de őutána nem? O.o
2011. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Direktbe" természetesen nem, de ha véletlenül megnyalja a poharamat, kajámát, esetleg belenyal a számba, akkor nincs belőle semmi gond.

A kutyámnak nincs szuvas foga. "O.o"

2011. aug. 28. 19:57
 7/8 anonim válasza:

Belenyal a szádba....:'D

Én azt mondom, hogy semmibajnins veled. Mondjuk eza "kutyámbelenyal a számba" dolog kicsit beteg...xD

2011. aug. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hollófernyiges ***** válasza:
Amíg valaki addig igényeskedik ameddig én, az igényes, efölött már finnyáskodik.
2011. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!