Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 30-50 éve is az igényes nők...

30-50 éve is az igényes nők szőrtelenítették a hónaljukat, ugye? Legalább nyáron.

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én még 30-50 éve nem éltem, de láttam már a 70es-80as évekből felvételeket pl Balatoni nyarakról és szőrösek voltak a nők. Mondjuk lehet hogy pl a sztárok meg az ismert emberek leszedték (sőt tuti) de szerintem egy hétköznapi munkás nő nem biztos.
2011. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem,ez csak újabban divat. Legfeljebb olyan akadt,aki a lábát szőrtelenítette.

Az igényes nő mosakodott. Aki izzadósabb volt,az dezodort használt,de sehol nem borotválta magát. Még az intim részeit sem. Azt csak a prostik egy része tette.

A szőrzet nem véletlenül nő,ott,ahol. Sok fertőzéstől óvja meg a nőket.

A középkorban volt divat a női test borotválása.

2011. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:
95%
nekem a dédanyám is szőrtelenítette a hónalját meg a lábát, pedig ő 1906-ban született...mivel 90 évet élt, volt alkalmam vele beszélgetni :)
2011. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám most 50 éves, és ő azt mondta nekem, hogy városban tinikorában meg később már voltak, akik szőrtelenítettek lábat, bikinivonalat, hónaljat, pl. ő is. De elvileg nem mindenki, bár az arányokról nem kérdeztem...és meg is jegyezte, hogy ő nagyon utálta a szőrös hónaljakat meg egyebeket a strandon látni :D:D

Szóval 30-35 éve már egész biztosan akadtak olyanok.

2011. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 napietus ***** válasza:
100%
én anyám meg szőrtelenítő krémet használt. '82-ben születtem, tehát 25-30 éve volt ez, nagyon büdös volt az a krém. amikor használta, órákig nem lehetett megmaradni a fürdőszobában :D
2011. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na látod azt nem kérdeztem meg krém volt-e vagy borotva :D
2011. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A hippikorszakban nem, hiszen a vissza a természethez volt a szlogen, ugye az hozzánk késve érkezett de a 90-es évektől kezdve egyre fontosabb lett.

Egyébként nagyon sok bennszülött törsz tagja szőrteleníti magát, tehát nem új keletű dolog, attól függ hol milyen a szépségideál.

2011. nov. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Képzeld el, hogy az ismert nők se szőrtelenítették mindig. Egy átlagos nő meg szinte soha. (És most ájuljatok el! :D ) És mégis éltek, és tiszták, igényesek voltak, mert az nem ettől függ.
2011. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 napietus ***** válasza:
hát nem tudom, én a dédi '20-as '30-as években barátnői körben, fürdőben készült képein egy szőrös hónaljú nőt sem láttam. pedig ahogy átölelik egymást rajta, látszana, ha lenne.
2011. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, szokástól, egyéni választástól függött.

Ma annyira túl van lihegve ez a kérdés.

2011. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!