Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Német cserediák van nálunk és...

Német cserediák van nálunk és eléggé gyorsan fürdik le. Hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
Mármint én lefürdök 5-10 perc alatt ő meg 2 perc és az egész család néz h h volt képes erre... amikor van törölközője meg minden. Ja igen az se hallottuk volna h a víz folyamatosan folyik csak néha
2010. szept. 25. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
És még róluk gondolná az ember milyen igényesek meg stb közbe meg a csövesek 1 héten 3-4x fürdenek... sztem még az ukránok meg a románok is fürdenek mindennap :D
2010. szept. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam pl. Németországban, és ott valóban az a normális, ha olyan heti 1-2szer fürdik valaki, sőt, ha valaki többször, akkor az egyenesen gáz, mert pazarol :O :DDD Viszont ezt lehetett érezni is, pl. vonaton, boltban, amikor közelebb kerülnek az emberek egymáshoz, a legtöbbjüknek eléggé volt testszaga, de gondolom ők már megszokták, föl sem tűnik nekik, vagy ilyesmi.

Amúgy szerintem úgy van, ahogy a 18.10-es mondta, lehet, hogy csak a zuhanyzó alá áll kicsit megengedi, és kész....és mindezt azért, mert látja, h ti is mentek, és nem akar igénytelennek tűnni.

2010. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt matróz fürdésnek hívják, és ugyanolyan tiszta leszel mintha végig folyatnád a vizet. A barátomat is rászoktattam erre, mert fontos a környezettudatos életmód, és ebbe beletartozik a vízzel való spórolás is.
2010. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd legalább fürdött. Amikor nálunk voltak németek, az aki nálam lakott, 2-3 naponta fürdött, aki meg az egyik barátnőmnél, az kb. hetente. Otthon(még németben) megfürdött, mielőtt eljöttünk, aztán amíg itt voltak, 10 napig, egyszer sem. Annál a lánynál a kézmosás sem volt divat.
2010. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nálunk is volt már kettő cserediák lány. Csak mondogattuk nekik hogy hát szabad a fürdőszoba lehetne fürödni. Mire az volt a válasz hogy nekik ma nincs tus. Mondom hogyne lenne, ott van a kabinban. Aztán el is aludtak fürdés nélkül. Igy jöttünk rá hogy nem akarnak minden nap fürödni. Én ezért nem nézem le őket de őszintén mondom nem értem mért jó az hogy nem mossa meg a pisis micsodáját.
2013. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!