Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem telik NAGYON...

Csak szerintem telik NAGYON GYORSAN mostanában az idő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de mostanában az utóbbi pár évben ezt vezem észre: Szülinap, karácsony, újév, szülinap, karácsony újvé szülinap karácsony újév... És ha beszélgetek ismerősökkel, rokonokkal hogy ez meg az történt velünk, akkor azt mondják, ennek már vagy 5 éve. Én meg úgy emlékszem mintha tavaly történt volna. De, mindenig ezt hiszem...

Azt mondják páran az utóbbi időben felgyorsult a világ.

Most az én memóriám "túl friss", vagy tényleg gyorsan telik az idő az utóbbi években?


2011. jan. 9. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Felgyorsult világ.

Nekem is túl gyors. Mintha a múltban leragadtam volna. :)

2011. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%

Nos.

Mikor tini voltam bazilassan telt az idő. Mikor már elmúltam 16-18 éves akkor kezdett begyorsulni a dolog, én már nemtom követni.

Én is így vagyok/voltam vele. Most volt még csak a cunami tavaly vagy tavaly előtt (gondoltam én), de már 4 éve vagy a fene tudja.

Általánost is már 6 éve kijártam.


Arra akarok kilukadni, hogy egy bizonyos kor előtt lassan, majd gyorsan tellik az idő. Én sem értem, miért van ez, de énnekem ez a tapasztalatom.

Hány éves vagy?

22/N

2011. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
"Az élet olyan, mint a WC papír: Minél közelebb van a vége, annál gyorsabban fogy!"
2011. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A cunami 7 éve volt karácsonykor.

Igen, szerintem is nagyon-nagyon gyorsan telik az idő. Nemrég még pici babák voltak a gyerekeim, most meg már... szörnyű:(

2011. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, hat éve volt a cunami.
2011. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az erdeks az, hogy gyerekeknek is gyorsan halad az ido. Egy nyolc eves azt kerdezte tolem, "hogy mar megint szunet van?" Mikor en voltam gyerek, egy eletet kellett varni karacsonyig.
2011. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is! hétvégén lesz 1éve,hogy voltam wellnesshétvégén a volt barátommal és úgy emlékszem rá,mintha tegnap lett volna...és az egész tavalyi év úgy elszaladt..
2011. jan. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez miattam van. :D

Annyira várom mindig a hétvégét, hogy pikk-pakk lenyomom a napjaim, hogy vége legyen. Bocsi. :D

(poénnak szántam, de valahol 5 éve vagyok így, hogy menjen el a nap, menjen el a nap és már vége is)

2011. jan. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Én még emlékszem, milyen lassan telt az idő a napköziben, alsóban. Pedig nem volt unalmas, sokat tanultunk játszva. És mégis.

Most meg csak úgy röpül.

2011. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
14-15 éves koromig még úgy éreztem, hogy irtó lassan telik az idő. Aztán mire 17-18 lettem, valahogy begyorsult minden :) Nyilván nem az idő, csak az én életemben lett több program, elfoglaltság, öröm, ezért érzem rövidebbnek az éveket :)
2011. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!