Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Normális hogy ennyire kötődnek...

Normális hogy ennyire kötődnek egymáshoz?( gyerek és gyermekfelvigyázó/bébiszitter)

Figyelt kérdés

Egy 7 éves kislányhoz felfogadtak egy 27 éves férfi bébiszittert.

Azt vettem észre hogy a kislány teljesen megváltozik, szinte sugárzik a boldogságtól amikor a fickót meglátja.(A fickóról elég annyit tudni, hogy egy bunkó paraszt, viszont a gyerek mellett teljesen megváltozik a viselkedése, mintha nem is ő lenne. Mindig kedvesen bánik vele.)

Az egyik nap megtámadták(megverték a kislányt) az utcán. A bébiszitter, megbosszulta, majd bejött a kórházba a gyerekhez(mert a gyerek hiányolta őt) mondta neki hogy "Ne aggódj itt vagyok" és bocsánatot kétőle h. nem tudta őt megvédeni. A kislánynak megsimogatta a buksiját, majd a gyerek kérte a kezét és megfogta. Ezután egy fél perc múlva a felvigyázó rádöntötte a fejét a gyerek lábára és elaludt. Normális ez???

Vagy csak én vagyok beteg?

(A gyerek anyja kómában fekszik egy kórházban, ezért az apja megkérte ezt a férfit hogy vigyázzon rá.)


(Ez egy sorozatból lett összefoglalva, de NE eszerint itéljétek meg pls! Azért írtam úgy mintitha az én szemszögemből lenne,mert így talán ésszerűbb válaszokat kapok a kérdéssel kapcsolatban, ahhelyett hogy valaki ráfogná hogy "ez csak egy sorozat, ne gondolj bele túl sokat")

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. dec. 5. 14:51
A kérdező szavazást indított:
Szerintem inkább afféle apafigura lehet, ez normális dolog.
Egy kicsit érdekes, de én annyira nem látok benne semmi rosszat.
Nem tudom... vannak kételyeim ezzel kapcsolatban.
Szerintem ez abszolút elfogadhatatlan!Egy ilyet még a közelébe sem szabad engedni a gyerekhez!
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Te sem brazil szappanoperákon nevelkedtél, ha neked ez kiveri a biztosítékot...


Majd azért szólj, ha elértetek a fordulathoz, miszerint kiderül, hogy a pasi az igazi apa, csak véletlenül tudta meg, mert anyuka gondosan titkolta, de majd a kómából felépülve felvállalja, hogy félrelépett, a gonosz anyós meg elkezd intrikálni.

2022. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem brazil szappanopera, és már végignéztem.

Nincsen benne semmilyen fordulat, hogy ő lenne az apja, csak arról szól h. bébiszitterkedik.

2022. dec. 5. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kislány részéről normális, számára fontos személy.

A férfi fura kicsit, de mivel nem láttam a sorozatot, így nem tudom megmondani. Az ő részéről is alapvetően normális, hogy ha sok időt tölt a kislánnyal és szereti, akkor kötődik hozzá.

2022. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:

"Ez egy sorozatból lett összefoglalva, de NE eszerint itéljétek meg pls!"


Akárhogy nézzük ugyanaz a zagyvaság, akár valós, akár sorozat, bár a sorozatokat direkt írják ekkora butaságra. Így lehet vitázni róla, hogy jujj ez meg az... Meg csak hülyítik az embereket, a buta életszerűtlen viselkedés mintákkal... Mindenki veszekszik, lop, csal, megcsal, nyerészkedik, furcsán viselkedik, stb. Érdekes, hogy az ilyen sorozatokban a szerepek nem a tök normális emberekeről szólnak. :) Olyan kb nincs is benne, vagy talán az első beetető részben még igen.


Odáig rendben van, hogy a kislány szereti. Utána jön a szándékos ellentét, hogy egy bunkó (bármit is értesz rajta). Majd még a bébiszitter bosszúja is egy további bonyolító badarság. :) Mert ugyebár az emberek nem szoktak valamiféle bosszút állni a gyerekükért, nem így oldja meg a normális szülő. Majd további életszerűtlen zagyvasággal folytatják, hogy a bébiszitter elalszik a kórházban.


Lényegében mindegy, hogy sorozat vagy valós esemény lenne, mert totál abszurd mindkét esetben.

2023. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja,és még hozzátenném, hogy a kislány nagynénje nézte ahogy beszélgetnek (gyerek, és a bébiszitter) és hozzá tette hogy milyen aranyosak, és egy másik lány (kb.15 éves) mondta hogy bárcsak én is érteném ezt a "szerelmet."
2023. márc. 30. 17:56
 6/8 A kérdező kommentje:
2023. aug. 24. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne már, hogy egy bugyuta rajzfilm ennyire kibassza nálad a biztosítékot...
2023. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ez az életszerűtlen, troll marhaság?! Napszúrást kaptál?
2023. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!