Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » MIt lehet tenni, ha a Rail...

MIt lehet tenni, ha a Rail Jet csendes zónájában a mögöttem ülő gyerek végigordítja az utat?

Figyelt kérdés
2021. aug. 7. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Igazad van és megértem a problémát, de nem tudsz mit csinálni. Mindenki oda vesz jegyet, ahova akar, sokszor a pénztárnál ezt nem is mondják. Elsőre én is meglepődtem, hogy van csendes zóna, mert nem szóltak róla, csak oda kaptam jegyet, tehát lehet nem is direkt ültek oda gyerekkel. Ha direkt csinálta akkor az parasztság, de olyan emberrel nem tudsz mit kezdeni.
2021. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha feláras a csendes zóna jegy akkor én szólnék a kallernak, hogy vagy téged vagy őket ültessen át máshova.
2021. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Mi köze ennek a felárhoz? Ha ki van jelölve csendes zóna, akkor ott csendben kell lenni, még akkor is ha valaki véletlen kapta oda a jegyét. Németországban a kalauz külön kérés nélkül is szól, ha ezt nem tartja tiszteletben egy utas. Egyébként helyesen, hiszen különben semmi értelme ilyen kocsikat kijelölni. Az meg abszurd, hogy a csendben lévő utast kéne elültetni a csendes kocsiból azért, mert a másik hangoskodik, ezt nem is értem, hogy jutott eszedbe.
2021. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

#3

Igen, de egy kisbabára nem lehet rászólni. Sír, mert így kommunikál.

2021. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, nyugodtan kommunikálhat a másik tíz kocsiban, ami nem csendes zóna.
2021. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!