Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Uszoda férfi öltöző zuhanyzó...

Uszoda férfi öltöző zuhanyzó részben mi az etikett meg íratlan illem?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert elég széles körű viselkedéseket tapasztaltam például a gatyában tusolók és törölközőbe tekerve öltözőktől, a meztelen törölköző nélkül az öltöző és zuhanyzó közt sétálókon keresztül egészen az öltözőben 15 másik ember előtt egy szál péniszben hajat szárítókkal bezárólag.
2023. jan. 1. 21:07
 1/8 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Semmi. Ahogy neked jó.
2023. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs etikett, teljes anarchia van.
2023. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bámuld a másikat. Ne szólj be neki, hogy kicsi, és neked nagyobb bibibiiii... Kb. ennyi.
2023. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

G

Milyen "menő" hely lehet az a férfi öltöző, ahol gatyában állnak a zuhany alatt? :)

2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sem írott, sem íratlan szabály. Csak az utóbbi ötven évben többször átestünk a lovon. Így aztán a szégyellős, vagy a homofób gatyában tusol, aki meg egyáltalán nem szégyellős, az nem csak a zuhanyzóban van egy szál farokban, hanem a hajszárítás közben is. Mind a kettő teljesen normális. Ne mutatványnak fogd fel, és ne bámuld meg egyik végletet sem. Nem a cirkuszban, hanem egy férfi öltözőben vagy.
2023. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bámuld meg a másikat, de ezen kívül nem hiszem hogy bármi etikett lenne. Férfi öltözőben a férfiak lehetnek meztelenek egymás előtt.
2023. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Ott kezdődik az "etikett" hogy ilyet nem kérdezünk és nem bámészkodunk. 😋
2023. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem abban semmi kivetnivaló nincsen, ha egy férfi öltözőben/tusolóban pucéran vannak a pasik egymás előtt.

Akár 15-en, meg hajszárítás közben sem. Kortól függetlenül. Akit ez zavar, ne nézzen oda, vagy ne járjon ilyen helyre! Nekem például elég nehezen szárad a bőröm, ha derekamon van a törölköző, ezért nem szoktam magamra csavarni.

Gatyában tusolás, törölközőbe tekerve öltözés ami inkább ciki. Fiúk/férfiak egymás előtt vagyunk, felesleges szégyenlősködni.

Bámészkodni viszont gáz! A fütykössel játszani sem ilyen helyeken kell! Beszólni, megjegyzést tenni másnak/másra bunkóság.

Társaságban hangoskodni sem illik. Papucs használat erősen ajánlott!


Engem még úgy neveltek, hogy úszás előtt és után is zuhanyzás!!! Előtte kötelező is (csak rengetegen nem tartják be)! Utána meg saját higiéniás érdek is!

Sajnos nagyon sok az igénytelen ember, többek közt ezek miatt sem nagyon járok már uszodába.

2023. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!