Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz ha ezt így elmondom...

Gáz ha ezt így elmondom bárkinek, aki rá kérdez? /F

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egyáltalán nem szégyellem, hogy körül fognak metélni engem fitymaszűkület miatt. És ismerőseimnek nyilván elmondom, akik közelebbiek leginkább, hogy erre fognak műteni. de abba gondoltam bele, hogy például valamilyen távolabbi ismerős kérdezné mondjuk egy nappal műtét után, hogy miért megyek furán, vagy miért nem szabad még megerőltetnem magam, vagy bármi, akkor mondanám, hogy műtöttek nem rég. Megkérdezné milyen műtét, én rá vágnám simán, hogy körülmetéltek engem. csak nem tudom, másoknak ez kellemetlen-e igazából, én egyáltalán nem szégyellem és nem tabu nekem, de ha rá kérdez milyen műtét, akkor csak elmondhatom nem?
2023. márc. 27. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Max a közeli ismerőseimnek mondanám el. Nem tartozik senkire.
2023. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, csak ha látják, hogy még nem csinálhatok dolgokat, vagy bajom van, mondom hogy nemrég műtöttek és addig nem csinálhatok ezt vagy azt, akkor gondolom megkérdezik milyen műtét. Esetleg még annyit tudnék mondani, hogy kisebb urológiai műtét, az lehet diszkrétebben hangzik.
2023. márc. 27. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
De ne kérdezzék meg. Semmi közük hozzá. Én ilyen helyzetben simán bunkó lennék, és azt mondanám hogy törődjön a saját dolgával.
2023. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Tök mindegy. Mondj, amit jónak érzel. Van egy állapotod, amit kezelni kell. Most komolyan mi a frász lenne ezen ciki?

Mint az ovisok, akik azt mondják "fúúúj", amikor a szüleik csókolóznak.

2023. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze elmondhatód ez töled függ csak H kezeled
2023. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!