Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ért már kisebb-nagyobb hátrány...

Ért már kisebb-nagyobb hátrány, vagy bizonyos fokú sérelem, bántás pusztán azért, mert nő vagy? Ha igen, akkor mi volt a sztori?

Figyelt kérdés

#Nők helyzete a mai világban
2023. márc. 28. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Hogyne. Ha valamit nem értek egyből megkapom ja még a szőke jelzőt is néha hozzá
2023. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos sérelem már ért. Még talán 20 éves sem voltam, mikor csak úgy spontán a fenekemre csaptak az utcán.

A vezetés oktatóm, aki kb 25-30 évvel volt idősebb, meg puszilgatta a vállam, meg flörtölni próbált. Nem váltottam, mert ismerős ismerőse volt, plusz sosem volt erőszakos, de elutólag azért ez így nem volt éppenséggel okés.

2023. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
58%

Férfiként csak annyit tudok hozzátenni, hogy ammenyire egyáltalán lehetésges, bocsánatot kérek és kérünk a férfiak nevében, hogy egyesek ilyeneket csinálnak. Tudom, hogy ez így nem feltétlenül kiengesztelő, de ennyit tudunk mi férfiak pátyolgatni ebben. És azt javasonám, hogy sajnálatos esetekből ne vonjon egy nő se általánosítást a férfiak felé.



🌷 🌞

És itt van egy kis süti és van hozzá kávé is 🥧 ☕️

2023. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!