Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet megmondani egy...

Hogyan lehet megmondani egy lánynak, hogy bajsza van, vagy idétlen a haja, stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Egy lánnyal két dolgot nem lehet megtenni. Megsérteni a hiúságát és viccelődni a havibajával.
2010. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

"Hé kisanyám, jövőre már pödörheted!"


"Kérlek mondd, hogy paróka és csak szétfújta a szél!"

2010. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Úgy, hogy előtte kiütlek, és majd akkor megálmodod, hogy megmondtad!! Azért állítsál már magadon, nincs benned egy fikarcnyi együttérzés sem!! Mi lenne ha te lennél olyan, amiért megszólhatnának. Gondolom nem élveznéd, ha lépten- nyomon cseszegetnének érte! Negyed 12-kor hogy tudod ilyenen törni a fejed.:(


25/F.

2010. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Jobbat érdemelsz nálam."
2010. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

-Ne vitatkozz velem mert összeakasztjuk a bajszunkat!

- legközelebb ne hajolj ki a vonatból,mert szétfújja a szél a hajad!

2010. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bajszod van.'

"Idétlen a hajad."

2010. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne masnak szolj be, hanem magadat probald megjavitani. A szavaidbol az tunik ki, hogy lenne mit...
2010. okt. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A bajszát legyantáztathatja, tehát ha nagyon jóban vagy vele szólhatsz neki, de csak finoman.

A haj más téma, magamból kiindulva már csak a paróka segíthetne, tehát abból nem lesz több, de ha olyan frizurát hord, ami nem tetszik, megkérdezheted, hogy miért pont ezt választotta?

2010. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki hogy nem rosszból de szerinted el kéne mennie kozmetikushoz bajuszgyantára.


A hajával kapcsolatosan meg mond el hogy szerinted milyen haj állna neki jól.

2010. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, marha egyszerű:


Bajszos eset:

alaphelyzet: észreveszed, hogy Julinak bajsza van.

megoldás:

*nem akkor, mikor épp a nyaralásról beszélgettek, hanem remélhetőleg négyszemközt és nem a témától eltérően*

Te: Hű hallod, Juli, a múlt héten sikerült találnom egy nagyon kedves kozmetikust, aki X összegért nagyon tutin kiszedte a szemöldökömet, meg legyantázta a bajszomat. Megadjam a számát? Ritka kincs az ilyen!

Tegyük fel, hogy Juli válasza negatív, pl.:

Juli: Kössz, nem magamnak csinálom/nagyon jó kozmetikusom van/nem szoktam gyantáztatni a bajszom.

Válaszok, egyértelmű sorrendben:

Te: Jó, csak gondoltam, elmondom neked is, mert: magának nem mindig tudja kiszedni rendesen az ember, szakember jobban ért ehhez/néha ott szokott hagyni pár szálat a kozmetikusod, bár nem feltűnő/láttam, hogy erősebb fényben neked is lehet látni ezeket az apró szálakat, és engem például nagyon szokott zavarni, ha tudom magamról, hogy ez látszik.


Idétlen haj:

Te: Hű Juli, figyelj csak (szintén négyszemközt!!!)múlt héten láttam az újságban/neten egy rövid/hosszú/félhosszú/akármilyen frizurát, ami szerintem sokkal jobban illene az arcodhoz/szemedhez/alkatodhoz, mint a mostani. Átküldjem a képet? Sajnos nekem nem állna jól, pedig egyébként tök jó frizura, csak hát ehhez olyan színű szem/olyan haj/olyan arc/olyan orr/olyan akármi kell, mint a tiéd.


Ha esetleg nem a frizuraválasztás rossz, hanem maga a haj áll idétlenül (kócos, akármi), akkor:

Te: Figyelj csak, Juli... Te biztos nem vetted észre, de ma olyan furán áll a hajad/hátul nem tudtad rendesen kivasalni/nem sikerült rendesen kifésülnöd/rosszul fogtad össze... segítsek megigazítani?


Ennyi, remélem segítettem :) a lényeg az, hogy nem kell feltétlenül bántani vele, inkább azt kell előtérbe hozni, hogy nem a mostani állapot szörnyű, hanem egyszerűen így és így sokkal jobbá lehetne tenni.


Tudod, a diplomata az, aki úgy képes elküldeni a francba, hogy szinte várod, hogy indulhass :D

2010. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!