Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak nálunk van ekkora hagyomá...

Csak nálunk van ekkora hagyománya, hogy mindeki szíd minden más autót, mert csak is az a jó ami neki van?

Figyelt kérdés
Vagy ez más kultúrákban is így van?

2023. máj. 27. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
47%

Nem, mashol nincs igy.


Itt mindenkinek az a jo ami neki van, a tobbi szar.

2023. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, nálunk sem mindenki ilyen, szimplán csak annyi, hogy ugye azoknak a " hangját " hallani, aki meg nem szidja azt simán nem is venni észre a közösségben.
2023. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Máshol is van ilyen.
2023. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 hypno ***** válasza:
100%
Ha azt nézem, hogy van az országban vagy 4 millió autó és csak pár tucat frusztált szerencsétlen pörög ilyesmin, akkor még nálunk sincs így.
2023. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki azt hiszi, hogy az az egyetlen példa, ami az övé, az általánosan igaz az összesre. Köztudottan elektronikai hibák gyötrik a PSA-kat, de ez nem igaz, mert az övé jó. Köztudottan problémások voltak a PD-s Volkswagenek (a CR-hez viszonyítva), de ez nem igaz, mert az övé jó.


Szerelőként elmondhatom azt, hogy 10-ből 9 ember magasról sz*rik a valóságra és csak a saját hülye feje után megy. Naponta van megkérdőjelezve a hozzáértésünk, nyilván egyetlen szerelő sem tud mindent, főleg nem egy fiatalabb mint én, de ha valamivel találkoztam már százszor, akkor az talán többet ér, mint az, hogy "az enyémnek semmi baja". De nem számít, ő akkor is okosabbnak hiszi magát.


Ez a mentalitás mindenre ráhúzható, ez okozza azt is, amit te mondasz.

2023. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5 Némelyik kontáron van is mit megkérdőjelezni rendesen. A pd-k meg amúgy nem szarok, csomó embernek fut hibamentesen. De kövezz meg, nekem egy n47-nél nem ért utol egy rakás olyan probléma amire mindenki előre megmondta a tutit hogy márpedig ilyen olyan amolyan baja lesz, hát nem lett, és ezzel még sok ismerős így van, én ha autót veszek nem is szerelőt kérdezek meg soha először hanem tulajdonosokat, hogy milyen bajai voltak az autónak.
2023. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

#6 A szituációt azért vegyük figyelembe. Igen sok a kontár gyökér, de azokhoz nem kell menni. Ha elmész valahova/valakihez, akkor ne kérdőjelezd meg. Ha nem bízol benne, ne menj oda.


És látod megint ott járunk, hogy többmillió példányban eladott autónál sokszor egy, vagy legjobb esetben is egyszámjegyű példák alapján akartok megismerni. Én értem, hogy a tiédnek semmi baja nincsen, de attól a "szabály" még igaz. A tiéd csak egy kivétel, ami erősíti a szabályt, nem pedig megdönti. A PD is igenis problémás, hiába van szerencsés kivétel. Szerinted véletlen, hogy SENKI nem foglalkozott vele a VW-n kívül, sőt, még a VW is lemondott róla alig 10-12 év után? Ennek megvan az oka és pár kivétel miatt nem lesz kevésbé igaz.

2023. máj. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sőt, ha egy adott típusról olvasol népítéleteket sem egyformák a vélemények.
2023. máj. 27. 17:41
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#7 Én itt arról beszélek hogy sok a szerencsés kivétel akit ismerek, túl sok… , meg elvileg én is túl szerencsés vagyok. Szerintem ez inkább csak karbantartásfüggő, sajnos sok szerelőt ismerek aki az olajcserével is lazán van.
2023. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nyilván a karbantartásnak és a használatnak sok köze a meghibásodások számához.
2023. máj. 27. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!