Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idén Halloweenkor milyen...

Idén Halloweenkor milyen jelmezbe öltöztetitek a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Tavaly vettünk a gyerekeknek egész jó jelmezeket a tescoban úgy döntöttünk mivel nincs sok felesleges pénzünk, nem veszünk újakat idén szellemjáráskor is abban lesznek.


[link]


2010. okt. 14. 00:37
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Utolsó! Mi október 31-én halloweenozunk és november 1-én megyünk a szeretteinkhez a temetőbe. Van mindkettő. Ne kavard össze, egyik se pótolja a másikat.
2010. okt. 14. 18:37
 22/30 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a fejlődésnek köze nincs az amcsi szokások majmolásához...
2010. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem van középút:

Gyerekeknek el kell majd mondani h ez az ünnep miröl szol,legyen róla fogalma,de nem a becsöngetek mindenhová-dologgal kell ünnepelni,hanem ahogy irták,egy kis bulival,partyval mondjuk.

Ne is zárkózzunk el az uj elöl,de ne akarjuk teljesen másolni.

2010. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

FOGJÁTOK MÁR FEL, HOGY A HALLOWEEN NEM AMERIKAI ÜNNEP! Igen, ott is ünneplik, tény, tény az is, hogy ott teljesen elkorcsosult, és már nem sok köze van az eredetéhez.

Az óvodákban meg van Halloween. Miért fáj az nektek? Nem éjszaka van, és én úgy gondolom, hogy normális óvónénik azt is elmondják, hogy Halottak Napja is most van, illetve az igazi Halloween után két nappal.

Kedves kérdező, én még nem vagyok korban, hogy gyerekem lehetne, de a tipikus tündérke-boszorkány-múmia-szellem jelmezeket ajánlanám.

2010. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kercza a tapír! Köszönöm a válaszod, kedves és értelmes személy vagy.
2010. okt. 15. 00:13
 26/30 anonim válasza:
61%
Nem csak hallottak napján kell megemlékezni a halottakról....am szerintem nyugodtan öltöztesd be a gyereked!!!szellemnek,boszinak vagy hasonlónak...attól h valaki igy tesz és nem otthon szomorkodik attol még ugyanugy ö i smegemlékezik....de am a party sztem is jobb a becsöngetésnél!!)ó:)
2010. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
28%
Tisztelt kedves kérdező! Tudnád nekünk legalább úgy megközelítőleg leírni, hogy minek is örülsz te október 31-én? Mert hogy majmolják a helloween-t az egy dolog, de te itt olyankor minek is örülsz, miért kell szerinted állarcot ölteni?
2010. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*álarcot.
2010. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
71%

Utplsónak!

[link]

Olvass kicsit utána, a halottak elűzését szolgálják a rémisztő álarcok, és miért kellene szomorkodni ezen az éjszakán, vagy már bűn ha valaki vidám?!

2010. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Bocsi: utolsónak
2010. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!