Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 50 éves férfi mehet egyedül...

50 éves férfi mehet egyedül strandolni, vagy az kb kizárt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 20:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Persze, hogy mehet.
2023. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A strandra mióta kötelezö társasággal menni?
2023. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne? Nem is értem, hogy merült fel ez kérdésként.
2023. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az asszony elenged, akkor simán. Én se értem a kérdést. Főleg nem egy 50 évestől.
2023. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Á dehogy..!49.5 évnél idősebbek számára már ki sem nyílik a kapu ha egyedül vannak..
2023. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mehetsz, mert jön a korrendőrség, és elverik a fürdőgatyás feneked gumibottal. :-D

Miféle kérdés ez? Felnőtt ember vagy, oda mész, ahova akarsz.

2023. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabad országban élünk, felnőtt emberként oda mész, ahová akarsz, ezt senki nem tilthatja meg! És hogy egyedül vagy társasággal, az sem etikett kérdése!
2023. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ugyanúgy jogod van hozzá, mint bárkinek és egyáltalán nem ciki.

Fürdeni, napozni lehet egyedül is. Vittem egy könyvet, vagy rejtvényújságot, amikor egyedül mentem.

2023. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne?

Én egyedül mentem pl. Kenyába, életemben azelőtt soha nem ültem repcsin, semmi tapasztalatom nem volt. A barátnőm lemondta, nem jött mégsem, ketten mentünk volna. Nem akartam elszalasztani ezt a lehetőséget és jól is tettem. Semmi bajom nem történt. Pedig még angolul sem tudtam valami jól, csak alapszinten.


Mentem egyedül strandolni is, és fogok is menni ezek után, semmi kivetnivaló nincs abban, hogy bárhová egyedül megyek, főleg mert sajnos meghalt a férjem, a barátnők pedig a családjukkal mennek inkább, sem mint velem.

2023. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Közel hat éve vagyok ismét szingli.

Ugyan strandra nem járok,de mindenhová máshová igen.És mindig egyedul.

Utazni is szoktam,hotelbe is menni,várost nézni,ezeket is egyedul.

Megszokja az ember,ha nincs senkije.Nem mondom,azért hiányzik egy társ,de ez van. Barátom pedig nincs,mert idővel eltűntek,főleg,amikor szakítottak velem.


54F

2023. aug. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!