Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Én hibáztam nagyot? Vagy...

Én hibáztam nagyot? Vagy túlreagálta?

Figyelt kérdés

Múlt héten szaunába történt velem ez az eset. Nagyjából már 2 órája voltam szaunázni ahol ugyanaz a társaság volt nagyjából. Minden egyes felöntéskor ment a beszélgetés. Az egyik felöntéskor egy nagyjából 35 év körüli nő, akivel már az előző felöntéseken már beszéltem, igaz előtte nem ismertem, szólt hogy hagyjuk ott neki egy kis helyet hadd rakja le a kis fenekét. Én erre mosolyogva odaszóltam "nem is olyan kicsi az" Van aki nevetett a szaunába, van aki a nő reakcióját várta, figyelte. Szúrós szemekkel nézett rám, én mosolyogtam hogy érezze hogy csak vicceltem. Azt hittem valamit vissza szúr, de ehelyett jött egy kb közepes erejű pofon. Én akkor felálltam és távoztam. A többiek is levoltak döbbenve. Én híbáztam, vagy túlreagálta?


29/N



2023. aug. 12. 07:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát elég bunkó voltál! Megérdemelted a pofont. Az meg, hoyg még vigyorogsz is, rátett egy lapáttal!
2023. aug. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Bunkó vagy, ő pedig hirtelen vérmérsékletű.

Megérdemelted, mert bunkó, neveletlen megjegyzést tettél valakire, ráadásul nyilvánosan.

Ő pedig talán nem a legcivilizáltabban reagálta le, én például csak simán leköptelek volna, más meg elküldött volna a húha anyádba. Ez van, ha sértegetsz másokat.

Persze hagyhatta volna szó nélkül is, gondolva, ki ez a csipa hogy beszóljon nekem, majd felpofozza az élet - de ez sem mentett volna fel az alól, hogy bunkó voltál vele.

Az pedig az adott szituációban csak tetézte a bajt, hogy csak vigyorogsz hozzá mint egy idióta. Ha érzed, hogy túl lőttél a célon, tessék bocsánatot kérni, vagy verbálisan jelezni, hogy csak vicc volt, sorry, ha nem a megfelelő. Az, hogy csak vigyorogsz mint egy retardált csak olaj a tűzre.

Összességében igen, te voltál bunkó.

2023. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Mindketten bunkók vagytok. Fél óra ismeretség után még nem poénkodunk ilyesmivel. Pofozkodni ezért viszont igen nagy túlzás (és valószínű jogszabálysértés is).
2023. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Kifejezetten bunkó beszólás volt tőled. Én mondjuk ennyiért még nem pofozkodnék, de hogy perceken át folyamatosan küldtetek volna elfele oda, ahonnan származol, az tuti. Tanuld meg, hogy nem mondhatsz ilyet embereknek.
2023. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Te rosszul lőtted be a kettőtök viszonyát, ez úgy látszik nem fért bele, ő meg túlreagálta. Egy rossz vicc nem jogosít fel tettlegességre senkit.
2023. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Lucifer-666 ***** válasza:
67%
Engem az is édekel, hogy mi lesz a következő alkalomnál. Hová mész és mikor legközelebb?
2023. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Ez van amikor két sötét alak egymásra talál.

Máskor intézzétek el egy parkolóban, vagy a buszon, de ne olyan helyen, ahová normális emberek pihenni-kikapcsolódni járnak.

Senki sem kíváncsi két ilyen egyszerű lélek pengeváltására.

2023. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Elismerem hogy bunkó beszólás volt tőlem, de fordított helyzetbe én nem pofoztam volna fel őt.


29/N

2023. aug. 13. 05:19
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Viszont ő meg nem szólt be neked.
2023. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

Fordított helyzetbe nem pofoztál volna bele. Itt kezdődik: helyzetbeN.

Az, hogy nőként szóltál be, súlyosbító körülmény.

2023. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!