Pisiltél már utcán?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran? Melyik napszakban? Mennyire eldugott helyen? Miért?
2023. aug. 23. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen (nő)
Nem (nő)
Igen (férfi)
Nem (férfi)
46 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Azér' mer hugyoznom kellett. Gondolom nem találtad volna ki.
2023. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem sokszor. De amikor igen akkor mindig éjszaka volt és már nem voltam szomjas.
2023. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, nem alkohol miatt, egyszerűen nem volt más lehetőségem, mert wc sehol nem volt és még órákig nem bírtam volna.
2023. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

Ha nekem hugyozni kell, keresek egy wc-t. Ha nincs a közelemben, akkor gyorsabban szedem a lábam.


#3

Mi az a helyzet, ahol órákig nem talál az ember wc-t? Én még ilyen helyen nem voltam. Gyorsétterem, pláza, bevásárlóközpont, benzinkút?

2023. aug. 23. 21:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer. Egy parkolóban, nappal.


A barátommal utaztunk valahova, kb 250 km volt az út. Nem állt meg sehol se pisilni. Minden benzinkútnál amit láttunk, jeleztem hogy álljunk meg. Még kihalt utaknál se akart megállni, hogy egy bokorba pisilhessek. Ő viszont éhes volt, megállt egy coopnál venni valamit. Könyörögtem hogy előbb menjünk már egy kútra... Neeem... Majd utána. Siet.

Fél órát ültem a kocsiban, feszített a húgyhólyagom. Nem bírtam tovább..kiszálltam és pisiltem. Egy pasi látott is.

Életwm egyik legcikibb élménye

2023. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen de nem a város főterén mindenki előtt :D amúgy se szeretek mások előtt, viszont nyílvános wc-k itt nem nagyon vannak és hát a végtelenségig nem lehet tartogatni
2023. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Éjjel rengetegszer.
2023. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 hosszúhajú ***** válasza:
utcán? soha! de a nagy zöldterületen lévő füvet már meglocsoltam párszor. - nem azért mert úgy tartotta kedvem, de pl egy kirándulásnál vagy természetben, mező nincs a bokrok mellett tojtoj - muszáj volt.
2023. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Éjszaka többször is volt már rá példa, bár nem az "utcán" lenne rá a jó szó, inkább "közterületen".

Az oka pedig sok más válaszolóhoz hasonlóan általában az alkohol, azon belül is a sör volt, ami amellett, hogy nem túl hólyagbarát, legalább a gátlásokat és a szégyenérzetet is mérsékli 😇

2023. aug. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy román benzinkutat locsoltam meg. Hát úgymond... "hazafiságból".


"Mi az a helyzet, ahol órákig nem talál az ember wc-t? Én még ilyen helyen nem voltam."

Nem csak városok és autópályák vannak az országban.

Pl. akár egy kisebb városban is adódhat olyan szituáció késő este, hogy alig van nyitva valami, az ember pedig nem akar több tíz perceket, akár órát keresgélni nyitott helyiségért (ahol lehet még fizetni is kell), helyette választja a mellette 30 másodpercre lévő ingyenes bokrot az üres közterületen.

2023. aug. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!