Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A horoszkópod szerint jó év...

A horoszkópod szerint jó év lesz 2024 számodra?

Figyelt kérdés
Mi a horoszkópod?

dec. 31. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem érdekel sátán terve. Azontúl, hogy az okkultisták ezerrel próbálják a 2024-et befolyásolni.
dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D-Mano ***** válasza:
Nem tudom, és nem is akarom tudni. A november-decemberem olyan sz.. r volt, mint a horoszkópom (nem a csillagjegyem, HANEM a teljes születési képletem) jelezte. De azellen sem tudtam mit tenni, hiába tudtam, kb. mi vár rám, szóval a továbbiakban ez nem igazán érdekel engem...
dec. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Horoszkóp nélkül is bízom abban, hogy jó év lesz nekem a 2024-es. Legalábbis jobb, mint 2023.
dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt irta korábban hogy rosszul fog indulni szokásosan a pesszimizmusom miatt:)
dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt írta igen,hogy új életet kezdek minden téren.

Valahol elképzelhető,mert zsinórban az elmúlt 3 év egy rakás katasztrófa volt.

jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1: Jézustól közvetítve üzenem, hogy nincs sátán.
jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kínai horoszkóp szerint ez az én évem lesz, mert Sárkány vagyok. 12 évvel ezelőtt még nagy lemaradásban volt az életem önmegvalósítás nélkül és az év vége rossz is volt, úgyhogy akkor nem igazán vált be. 1 évvel később indult be az életem. Ok-okozat függvényt eltolódással nézhetnénk, de akkor-sem stimmel. Az előző év kettéosztható számomra és a második fele kezdett javulni, úgyhogy most kíváncsi vagyok.
jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!