Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Idős férfi vagyok. Hogy...

Idős férfi vagyok. Hogy tegeződjek le egy fiatal nővel?

Figyelt kérdés
A fiatal nő nem meri felajánlani a tegeződést, nekem meg nem illik a szabályok szerint.

#tegeződés.
jan. 2. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem fog téged tegezni, ha a legminimálisabb nevelése és tartása is van.
jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
1+ Ne várj ilyenre, még akkor sem ha felajánlod neki.
jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én egyszer jártam így. Volt egy lányismerősöm, akinek az apja lehettem volna. Tudtam, hogy ő szeret tegeződni, de a korkülönbség miatt nem merte ajánlani. Javasoltam és és gond nélkül elfogadta. De én tudtam, hogy ő is szívesebben tegeződnék mint magázódnék, így nem volt probléma.
jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért teljesítmény úgy megöregedni, hogy egyszer sem tűnt fel, hogyha valaki nagyapja lehetne a másiknak, akkor a korkülönbség miatt neki kell felajánlani... most hiába vagyok nőnemű, nem mondhatom azt egy nyolcvanéves bácsinak, hogy szerintem mostmár tegeződjünk...
jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésből nem derült ki, hogy ki hány éves, mekkora a korkülönbség.
jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 vagyok Helyesen Javasoltam éN és....
jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem jó ez az illemszabály. Szerintem úgy jogos, hogy mindegy férfi vagy nő, mindig az idősebb ajánlja fel a tegeződést.
jan. 3. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
#4 & 5 Nem mindegy, hogy a férfi 50 éves, a nő 20, vagy 70 és 40, holott a korkülönbség azonos.
jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

"A fiatal nő nem meri felajánlani a tegeződést, nekem meg nem illik a szabályok szerint."

A kérdezőnek fogalma sincs az illemről. Az esetedben pont fordítva van: a fiatal nő nem is ajánlhatja fel egy idősebbnek, továbbá idősként éppen neked illik/szabad felalajánlani. Így jár, aki hallomásból "művelődik". Az, hogy a tegeződést a nő ajánlhatja fel - csak akkorra vonatkozik, amikor egyenrangú/állású/beosztású nőről és férfiről van szó ! Pl. mindketten bolti eladók, vagy tanárok, stb. Akkor tényleg a nő kezdeményezhet. De nálatok nem ez a helyzet. Csakis egyedül te ajánlhatod fel.

jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Azt is érdekes lenne tudni, hogy miért is akarsz letegeződni egy fiatal nővel ? Így akarsz fiatalodni vagy beteges tegeződési kényszerben szenvedsz ?
jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!