Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha meztelenre kell vetkőzni,...

X0 kérdése:

Ha meztelenre kell vetkőzni, inkább melyik nem előtt vetkőznél?

Figyelt kérdés
Ha valahol valamikor meztelenre kell vetkőznöd, de megválasztható hogy melyik nem előtt, melyiket választanád? A sajátomra nem tudok szavazni, én kan vagyok és a nők előtt, amikor még nem kellettek, nagyjából 10 éves korom előtt, akkor meg mindegy lett volna.

jan. 15. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nők előtt
Nő vagyok, mindegy
Nő vagyok, férfiak előtt
Nő vagyok, még nem tudom, mert még nincs nemi vágyam
Férfi vagyok, nők előtt
Férfi vagyok, mindegy
Férfi vagyok, férfiak előtt
Férfi vagyok, még nem tudom, mert még nincs nemi vágyam
42 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez milyen kérdés!?
jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1-es: ezek szerint nem neked való. Akkor meg el se kell olvasni, hozzászólni se kötelező... Persze szavazhatsz ha akarsz.
jan. 15. 19:42
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Tök ugyanez a kérdés, ugyanezekkel a lehetőségekkel volt már a napokban. Törölték volna?
jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as: igen, mert a részletes kifejtésben "nők" helyett "szukák" volt írva, amit én viccesnek szántam, valamely moderátor meg sértőnek érezte. Azt írták róla hogy trágár, e-mail-ben megkérdeztem, csak ma kaptam választ, ezért csak ma írtam ki újra: ma tudtam meg mi volt vele a probléma.
jan. 15. 19:54
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Dilingó tetszik lenni ?
jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem arra gondoltam, hogy mindegy-e, hogy a nőgyógyász vagy egyéb orvos nő vagy férfi, hanem mondjuk 100 nő vagy 100 férfi előtt vetkőznétek-e?
jan. 15. 20:39
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Beteg vagy
jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
Egyik sem, nem vagyok aberrált.
jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Ott szukáztál itt meg kanozol, ez is törölve lesz
jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

8-as: arról van szó, hogy le kell vetkőzni, ez nem választható, csak az hogy kik előtt.

9-es: saját magamról írtam hogy kan vagyok, nem másról, remélem nem lesz annyira figyelmetlen a moderátor hogy törölje.

jan. 15. 22:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!