Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha meztelenre kell vetkőzni,...

X0 kérdése:

Ha meztelenre kell vetkőzni, inkább melyik nem előtt vetkőznél?

Figyelt kérdés
Ha valahol valamikor meztelenre kell vetkőznöd, de megválasztható hogy melyik nem előtt, melyiket választanád? A sajátomra nem tudok szavazni, én kan vagyok és a nők előtt, amikor még nem kellettek, nagyjából 10 éves korom előtt, akkor meg mindegy lett volna.

jan. 15. 19:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Elég perverz és provokatív kérdés, remélem törlik
jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Miért akarsz te 100 ember előtt levetkőztetni bárkit?
jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11-es: miért lenne provokatív, hogy kíváncsi vagyok rá ki mit választana?

12-es: én nem akarok levetkőztetni, csak kíváncsi vagyok rá mit választana. Mondjuk ha strandon át kell öltözni, és választhatna, hogy a női vagy a férfi öltözőben öltözik-e át. Tegyük fel, hogy az öltözőben levők erről tudnak, ezért mind ruhában van.

jan. 15. 22:09
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Ez egyre betegebb
jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, itt írod, hogy le KELL vetkőzni...de nem akarsz levetkőztetni senkit.



"8-as: arról van szó, hogy le kell vetkőzni, ez nem választható, csak az hogy kik előtt."

jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%

miért provokatív?

én pl fiúként inkább lányok előtt vetkőzök könnyebben, mert fiúk jobban méregetik egymást, megy a farokméregetés kimondatlanul is.

jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván csajok előtt. Abból még lehetne is valami. (F)
jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15-ös: ez egy feltételezett eset, hogy mi lenne ha, nem én akarom ezt!

16-os: én nem szoktam más fiúkét nézni, például strandon az öltözőben.

jan. 16. 11:20
 19/22 anonim ***** válasza:
55%

18

ó dehogynem. ha tudat alatt is és nem szándékosan is, de csak egy pillantás erejéig biztos. de végül is nincs ebben semmi, csak néha tud kínos lenni. 99%-ban nem gond.

jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
Fiúk közt azért rossz, mert állandóan egymást méregetik, összehasonlítják, heccelik, piszkálják. Lányok visszafogottabban viselkednek ilyen témánál, amúgy sem annyira vizuális a szexualitásuk. Lehet szívesebben öltöznék közöttük, meg ugye amúgy is :D ... Viszont az az igazság, hogy szeretek minél inkább feltűnés nélkül lenni, és ha 100 nő között én lennék egyedül a férfi, akkor ott garantáltan én lennék a műsorszám, és nem kifejezetten szeretnék középpontba kerülni, pláne meztelenül. Ha tán lenne ott még egy tucat további férfi is, akkor más a helyzet...
jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!