Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy tudnám sértődés nélkül...

Hogy tudnám sértődés nélkül lemondani a bált?

Figyelt kérdés

A barátnőm és a családja el akarnak magukkal vinni, cipelni egy ilyen puccos bálra.


Hónapokkal ezelőtt megvették rá a "jegyet".

Igazából asztalt "vásároltak ott" aznapra,valami pofátlanul drágán egymillió nyolcázezer forintért.


Amikor megvették a jegyet az eseményre, akkor még nem is jártam a lányukkal, tehát nem foghatják rá,hogy megígértem volna.

De mégis rosszul jönne ki,ha nem mennék,márcsak azért is mert,sokat költöttek rá, ingyen is mennék, korlátlanul fogyaszthatnék,hálátlannak tűnnék.


Ami nem tetszik,hogy ott a lesz a város "krémje" fideszes banda, igazából szerintem csak azok lesznek, fideszesek.

A barátnőm szülei be akarnak vágodni,kapcsolatokat építeni ott.


( annyira nem az én világom,hogy ezt elképzelni se tudjátok)


Másik,hogy dresszkód lesz szmoking,spanyolöv, csokornyakkendő kötelező lesz a férfiaknál.



jan. 17. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Nna, esmét fideszeztél egy jót. Hát ne kívánd, hogy gyurcsányozhass, mert akkor legfeljebb munkanélküli segélyért kuncsoroghatnál, és várhatnád a végrehajtót.

Ha nem tetszik a csajod családja, keress másik nőt magadnak.

Hányás.

jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Egyél, igyál. Mi a gond?
jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha van annyi tartásod, hogy a barátnőd örökre sértődését-szakítását is el tudod viselni, akkor mondd, hogy: sajnálom, én nem megyek. A többi esetben menj el. Mi közöd van neked fideszes vagy antifideszes emberekhez, akik ugyanabban a teremben esznek? Villamosra is csak akkor szállsz, ha pártigazolványt felmutatják? Majomnak öltözni, hát, azt ki lehet bírni, sokkal jobb, mint búcsúban egy pofon.
jan. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó be kell b@szni már az elején és akkor nem fog érdekelni már semmilyen zavaró körülmény. Azt mondtad korlátlan a fogyasztás. :D
jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
64%

Basszus, mit meg nem adnék, ha én ilyen bálba mehetnék a barátnőmmel, láthatnám őt gyönyörű nagyestélyiben, erre te meg nem akarsz menni...?


Hát hallod, inkább elmegyek én a barátnőddel, ha ilyen gyökér vagy.

jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!