Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van paprikaspray-tek? Magatokn...

Van paprikaspray-tek? Magatoknál tartjátok?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 21:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok
Igen, férfi vagyok
Nem, nő vagyok
Nem, férfi vagyok
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Csak paprikám van;Chili.Az ételbe teszem.Aztán magamban tartom. Olyan 8-9 órán keresztül.
ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kemény helyen lakom nem csak közbiztonságilag ha nem kutyák miatt is a bolti spray-k nem érnek semmit a kutya ellen.

Medveriasztó spray az már ütős, mind a kutyák mind a emberi támadók ellen.

ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg az is riasztó amit akkor kapsz ha valakit pofán fújsz vele és belehal, teljesen törvénytelen magadnál tartani medveriasztót.
ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egy tárgyalás mint egy késes támadáskor egy bökő belém támadt már rád miközben mentél haza este munkából megtermett kaukázusi juhász kutya?

Mikor rám támadt annyi szerencsém volt hogy a kerékpárom vázas volt és a váz megfogta a fejét mikor lefújtam ment is mint a távirat.

Nem érdekel hogy szabálytalan az a kutya darabokra tépet volna!

ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lucifer-666 ***** válasza:
Nálam bab van.
ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emberre fújásnál mondtam, hogy bajt csinál számodra.Nyilván egy kutya miatt nem megy rendőr viszont egy ember bele is halhat az erősebb gázba.Csak mondtam nem érdekel amúgy kit mivel fújnak pofán ha megérdemli.
ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!